Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και τα discounts που ξεκλειδώνονται δεν έχουν ενδιαφέροντα παιχνίδια οπότε κάντε το απλά για τις κάρτες. 

 

Καλά αυτό είναι άκρως υποκειμενικό που λες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Σε ποσοστό δεν έχω παράπονο, 30/42 στη λίστα μου βρίσκονται σε προσφορά αυτή τη στιγμή, κι αν συνυπολογίσω τα ακυκλοφόρητα και αυτά που δεν υπάρχει πια η εταιρία, μονάχα η Slitherine δεν δίνει τίποτε στα πολύ πρόσφατά της (σιγά την έκπληξη).

 

Ενδιαφέρον έχουν για μένα ως τώρα οι εκπτώσεις, απλά ελπίζω σε κάτι καλύτερο, κι αν δεν επιβεβαιωθούν οι ελπίδες μου θα πάω στο encore να πάρω 2-3.

 

Υ.Γ. Κρίμα, νόμιζα πως το πρώτο community achievement θα ήταν για το Darkest Dungeon, αλλά δεν...

 

Υ.Γ2. Μεγάλη μάπα αυτό το παιχνιδάκι, χτες μου έτρωγε το χρυσάφι και δεν περνούσε τα upgrades, σήμερα με σκοτώνει σε δευτερόλεπτα. Τέλος πάντων, μου έριξε μια foil κάρτα, πήρα κι ένα pack, εντάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις κάρτες δεν χρειάζεται να παίζεις για να στις πετάξει από ότι πρόσεξα, επομένως πατάτε play now κάθε μέρα μετά τις 8 το βράδυ και μην ξαναμπείτε. Και τα discounts που ξεκλειδώνονται δεν έχουν ενδιαφέροντα παιχνίδια οπότε κάντε το απλά για τις κάρτες. Το βρίσκω εντελώς χαζό το όλο θέμα.

Είσαι σίγουρος; Εμένα από χθες μου έχει πετάξει μόνο 2 κάρτες και παίζω και το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 την ήμερα πετάει παιδιά, όπως στα προηγούμενα sales με τα votes 2 την ήμερα μας έδινε.

αρκει μονο να πατήσεις play και να το αφήσεις μεσα μεχρι να σου δώσει τις δυο καρτες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 την ήμερα πετάει παιδιά, όπως στα προηγούμενα sales με τα votes 2 την ήμερα μας έδινε.

αρκει μονο να πατήσεις play και να το αφήσεις μεσα μεχρι να σου δώσει τις δυο καρτες. 

 

Μέχρι 3 πετάει. Το γράφει και στο FAQ. Πάντως και μένα ως τώρα 2 με πέταξε. Και ίδιες μάλιστα...

 

post-212896-0-61227600-1434099847_thumb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω φτιάξει ένα """build""" για auto attacking, το αφήνω μέσα και ό,τι γίνει. Σκοτώνω και τις κάρτες επί τόπου και λήγει εκεί.

 

Παρατηρώ πάντως ότι το GOG έχει καλύτερες τιμές σχεδόν σε όλα τα κοινά παιχνίδια που μπήκαν σε έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει σημασία το επίπεδο, από ό,τι κατάλαβα (μα καλά, 247...) Ως τις 8 σήμερα κανονικά πρέπει να σου έχει "ρίξει" άλλες δύο.

Δεν το είχα σκεφτεί. Ήμουν τυχερός γιατί μπήκα σε παιχνίδι φίλου μου ο οποίος είχε αρχίσει από τους πρώτους και τα lvl ανεβαίνουν αυτόματα είτε παίζω είτε όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα πάντως το mini game των sales δεν τρέχει..

 


Error
There was a problem trying to join a game. Please try again later.

συνέχεια αυτό,μόνο αν πατήσω κάποιον φίλο θα μπει πάνω του,που θα είναι παιχνίδι lvl 9,οπότε δεν αξίζει καν ο κόπος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα πάντως το mini game των sales δεν τρέχει..

 

συνέχεια αυτό,μόνο αν πατήσω κάποιον φίλο θα μπει πάνω του,που θα είναι παιχνίδι lvl 9,οπότε δεν αξίζει καν ο κόπος

Xτες είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Η λύση ήταν να μπω σε game φίλου.

Αν θες να βρεις φίλους με μεγάλα lvl δες στο προφίλ τους το badge, γράφει πάνω το lvl στο οποίο βρίσκονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...