Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι τιμές του αγγλικού steam μια χαρά είναι αν αναλογιστείτε τον κατώτατο και μέσο μισθό εκεί. Εμάς μας πιάνουν τον κώλο με το $ = €  ωραία την βρήκαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γιατί δεν με αφήνει να γεμίσω το πορτοφολι steam με ευρώ αλλά μόνο με λίρες..


Οι τιμές του αγγλικού steam μια χαρά είναι αν αναλογιστείτε τον κατώτατο και μέσο μισθό εκεί. Εμάς μας πιάνουν τον κώλο με το $ = €  ωραία την βρήκαν...

κατώτατος μισθος καπου 10κ λιρες, δλδ 12μιση χιλιαδες ευρω. Και δεν εχεις ιδεα ποσο πιο ακριβη ειναι η αγγλια. Αν και στο σουπερμαρκετς πολλα ειδη ειναι φθηνοτερα απο εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είπα οτι είναι φτηνή? :P

 

Αγγλία: υψηλοί μισθοί => υψηλές τιμές προϊόντων-υπηρεσιών.

 

Ελλαδιστάν: μισθοί χώμα => τιμές προϊόντων-υπηρεσιών ταβάνι!

 

seems legit...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι ένα Off-topic. Υπαρχει προγραμματάκι open source που μαζεύει τις κάρτες απο τα παιχνίδια του steam (κάνει το Steam να νομίζει οτι τρέχετε το παιχνίδι), χωρίς να τα έχετε κάνει εγκατάσταση, πολύ χρήσιμο πιστεύω ειδικά για τους bundleραδες: https://github.com/jshackles/idle_master

 

 

'ντάξει, υπέροχο. πολύ ωραίος, γλιτώνουμε πολλά GB. προφανώς είναι safe έτσι; δεν παίζουν τίποτα bans από steam κλπ

 

Αυτό. Ας μας πει κάποιος στα σίγουρα αν γνωρίζει.

Τι ακριβώς είναι αυτές οι κάρτες που λέει ότι μαζεύει...;

http://steamcommunity.com/tradingcards

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα δεν cheatάρεις κάτι δε βλέπω κάτι το punishable. Είναι παιχνίδια που έχω αγορασμένα. Θα μπορούσα απλά να τα κάνω install και να κάθομαι στα menu. Αυτοί θα χάνανε bandwidth και γω το χρόνο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμη μία ερώτηση. Για να παίξει το παιχνίδι θα πρέπει να το έχω κατβασμένο? π.χ. έχω το dayz αλλά λόγω format δεν το ξανακατέβασα αλλά υπάρχει στον λογαριασμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nope , δεν σου ξεκιναει το παιχνιδι

Απλα υποτιθεται οτι εισαι ingame 

 

Τωρα το εβαλα κι εγω , εδωσε 1 καρτα μεχρι τωρα στο Arkham Asylum που δεν το εχω παιξει ποτε :P

Yolo

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nope , δεν σου ξεκιναει το παιχνιδι

Απλα υποτιθεται οτι εισαι ingame 

 

Τωρα το εβαλα κι εγω , εδωσε 1 καρτα μεχρι τωρα στο Arkham Asylum που δεν το εχω παιξει ποτε :P

Yolo

Α τέλεια σε ευχαριστώ. Δεν θα κλείσει ο υπολογιστής το ΣΚ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[offtopic]το έχω βάλει από το απόγευμα, farmάρει κανονικά, στον κανονικό χρόνο που θα έπαιρνε και με το normal τρόπο.από το λίγο που έψαξα στο google δεν είδα τίποτα για bans. αγορασμένα τα έχουμε έτσι κ αλλιώς οπότε.. use at your own risk πάντως![/offtopic]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω το εβαλα....εριξα μια ματια σε φορουμ,κτλ, λενε οτι ειναι safe, ειναι και open source οποτε ο καθενας μπορει να δει τι περιεχει ο κωδικας του.
Παντως μου φαινετε πρεπει να το τρεχω για βδομαδες ! 

yenhOJy.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...