Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάνω από του μπάτμαν το εικονίδιο έχει το slider του ζουμ των εικονιδίων.Από εκεί ρυθμίζεται το μέγεθός τους στον τρόπο προβολής που έχεις επιλέξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ειναι η γνωμη σας για το survey που ζηταει η steam? Ειχα πολυ καιρο να μπω και με το που κανω login μου ζηταει να συμμετασχω εθελοντικα φυσικα στο παραπανω survey. Οχι μονο σκαναρε το συστημα αλλα και ολα τα προγραμματα που εχω μεσα...Να πανε να @#@#@ λεω εγω.....Φυσικα και το εκοψα αμεσως...Ελεος δλδ τα ψαχνει που τα ψαχνει ολα στο συστημα στη λουφα αλλα να στο σκαει και στη μουρη με τετοια ανεση ειναι 2 much.....Ας μην ειχα το dota θα ειχε φαει σουταρισμα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ειναι η γνωμη σας για το survey που ζηταει η steam? Ειχα πολυ καιρο να μπω και με το που κανω login μου ζηταει να συμμετασχω εθελοντικα φυσικα στο παραπανω survey. Οχι μονο σκαναρε το συστημα αλλα και ολα τα προγραμματα που εχω μεσα...Να πανε να @#@#@ λεω εγω.....Φυσικα και το εκοψα αμεσως...Ελεος δλδ τα ψαχνει που τα ψαχνει ολα στο συστημα στη λουφα αλλα να στο σκαει και στη μουρη με τετοια ανεση ειναι 2 much.....Ας μην ειχα το dota θα ειχε φαει σουταρισμα.....

 

Έρευνα είναι μεγάλε ηρέμησε. Μια υπηρεσία όπως είναι το steam πρέπει να ξέρει τα πάντα για τους πελάτες του. Όπως λειτουργικό, ταχύτητα ADSL, PC specs κτλ.. Και εσύ πελάτης είσαι και ας παίζεις free dota. Δεν σημαίνει όμως οτι οι κερδισμένοι είναι αποκλειστικά η VALVE. Βελτίωση εμπειρίας του χρήστη λέγετε. Δεν σου ζήτησε και ΑΦΜ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια να δούμε κατά πόσο είναι αξιόπιστο. Από ότι φαίνεται δεν είναι από το επίσημο steam.
Και το άλλο που με προβλημάτισε είναι η προχειρότητα του. Πολλά ορθογραφικά
 
 Go to Games nad then Redeem[/size]
Funds will be immideatly added[/size]

Edited: Αφαιρέθηκαν τα referral links

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτό μας έλειπε τώρα, να αρχίσει ο καθένας που έχει steam account να ζητάει κλικς από το forum (δίνοντας σύνδεσμο σε site αμφίβολης αξιοπιστίας).
 
Η παράθεση referral links (όλα αυτά που ζητούν κλικς για να σας χαρίσουν credits, χρήματα, δόξα και υστεροφημία) απαγορεύεται από τους όρους χρήσης του forum.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έρευνα είναι μεγάλε ηρέμησε. Μια υπηρεσία όπως είναι το steam πρέπει να ξέρει τα πάντα για τους πελάτες του. Όπως λειτουργικό, ταχύτητα ADSL, PC specs κτλ.. Και εσύ πελάτης είσαι και ας παίζεις free dota. Δεν σημαίνει όμως οτι οι κερδισμένοι είναι αποκλειστικά η VALVE. Βελτίωση εμπειρίας του χρήστη λέγετε. Δεν σου ζήτησε και ΑΦΜ

 

Λειτουργικο, ταχυτητα και pc specs ειναι ΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΑ που πρεπει να ξερει. Το τι προγραμματα εχω μεσα και γενικα τι περιεχομενο εχει ο σκληρος μου ειναι δικο μου θεμα και οχι του Gabe. Επισης λαθος στα ειπανε. Free δεν ειναι τιποτα. Και μονο ο χρονος που χαλας για να παιξεις εχει αξια. Οσο για το ΑΦΜ καλομελετα και ερχεται. Αλλα εσυ θα το δωσεις γιατι η Valve πρεπει να ξερει τα παντα για τους πελατες της......Εγω απο την αλλη οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξέρω φίλε. τα εικονίδια στο grid view  γιατί εχουν πάθει σμικρυνση εννοώ....

εμένα μου αρέσει το grid view....αλλά τελευταία τα εικονίδια έχουμ πάθει σμικρίανση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξέρω φίλε. τα εικονίδια στο grid view  γιατί εχουν πάθει σμικρυνση εννοώ....

εμένα μου αρέσει το grid view....αλλά τελευταία τα εικονίδια έχουμ πάθει σμικρίανση

 Βάλε τη beta update του στεαμ, και το διορθώνει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Βάλε τη beta update του στεαμ, και το διορθώνει 

πως το κάνω φιλε μου? έκανα steam client update αλλά είμαι update...

 

να σαι καλά φίλε μου το βρήκα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...