Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι down το steam?? Ξαφνικα με πεταξε και δεν μπορω να ξαναμπω, η συνδεση μου ειναι μια χαρα..

 

Ακριβώς τα ίδια φίλε, με πέταξε και τώρα δεν μπορώ να μπω με τίποτα - connection problem και καλά αλλά ούτε μέσω browser μπαίνει.

 

EDIT: Είναι όντως down, τσέκαρα και το FB Page τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...
  • Super Moderators

Ξέρει κανείς πώς λειτουργεί η σελίδα με τα upcoming releases στο Steam; (θέλω να πω, αν υπάρχουν παράμετροι που ορίζει ο χρήστης ή κάτι τέτοιο)

 

Κυκλοφορούν τίτλοι που τους περιμένω, τους έχω εντάξει και στη wishlist για ενημέρωση, και όχι μόνο δεν εμφανίζονται στις επόμενες κυκλοφορίες (ειδικά αν είναι DLC) αλλά ούτε καν λαμβάνω mail όταν κυκλοφορούν.

 

Και το τρελό είναι πως ένας από αυτούς τους τίτλους σήμερα είναι στα featured games, αλλά μήνυμα για την κυκλοφορία του δεν πήρα (φαινόταν όμως στα upcoming, το συγκεκριμένο, αν και τελευταία στιγμή εμφανίστηκε, το ήξερα ήδη από το site των devs)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Για αμεσότερη ενημέρωση, μπορείς να επισκέπτεσαι αυτή τη σελίδα. Χτες (νωρίτερα από την ώρα που δημοσίευσες το μήνυμά σου, όμως) που είχα ένα θέμα με τη σύνδεση, ενημερώθηκε σε δευτερόλεπτα ότι υπήρχε θέμα και το έδειχνε down.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια...εχω ενα θεμα που δεν ξερω πως να λυσω...προκειται σε κανα δυο μερες να αντικαταστησω τον εσωτερικο σκληρο με εναν καινουριο...τα χριστουγεννα ειχε προσφορα η steam το left 4 dead 2...το οποιο το κατεβασα και το εκανα εγκατασταση δωρεαν εφοσον ηταν δωρακι χριστουγεννων...τωρα ομως που θα κανω φορματ λογω καινουριου δισκου τα παιχνιδια που  εχω τα αλλα μεσω steam τα εχω σε δισκακια και θα τα κανω εγκατασταση....αλλα το left 4 dead 2 θα πρεπει να το ξανα κατεβασω λογικα εφοσον δεν το εχω...θα μπορω να το παιζω κανονικα μετα ομως οπως πριν που το ειχα ή θα πρεπει να το αγροασω? για να ξερω...ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, εάν είναι δικό σου και δεν ειναι demo-trial και οταν είσαι στο steam games σου λέει play και οχι purchase, οτι παιχνιδι εχεις μπορείς μετά από format να το ξανά κατεβάσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Oι διαφορές στις τιμές μεταξύ ΗΠΑ, ΗΒ και ΕΕ, πώς δικαιολογούνται;

 

Μου είπαν ότι είναι λόγο του ΦΠΑ στις ευρωπαϊκές χώρες, όμως από όσο ξέρω καμία δεν έχει 38,83% ΦΠΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχυει οτι μια επιβαρυνση ~20% ειναι το φπα στην ευρωπη

 

απο κει και περα δεν εχει καμια σημασια καθως  ο publisher οριζει το αν θα διατεθει και ποσο θα κοστιζει σε καθε χωρα

χωρις να υπαρχει καποιο πλαισιο

 

 σε ακραιες περιπτωσεις εχουν υπαρξει διαφορες Χ3 και Χ4 προς οφελος ειτε δικο μας ειτε των απεναντι

 

 

απο κει και περα αν ακομη αναρωτιεσαι για το δωρο που αναφερεις παραπανω ,για σιγουρη απαντηση θα πρεπει να δωσεις τιτλο παιχνιδιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...