Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε σημαίνει πώς αν βρεις φάκελο στο δίσκο σου δεν υποστηρίζει cloud saves το παιχνίδι.Για παράδειγμα το van helsing έχει και φάκελο στο σκληρό και αυτόματα ενεργοποιημένο cloud.Είναι πάρα πολλά παιχνίδια πλέον που υποστηρίζουν cloud saves και μάλιστα πολλές φορές δεν το λένε καν στα χαρακτηριστικά τους (ούτε το van helsing το ανέφερε κάπου btw τότε που το είχα ξεκινήσει [γιατί τώρα το λέει]).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χρησιμεύει μόνο στο ότι ξεκλειδώνεις διάφορα στις ρυθμίσεις του profil σου.

 

Ελπίζω στο μέλλον να μπορούμε να αποκτούμε περισσότερα προνόμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση.

Είχα από το θείο ένα παιχνίδι, το οποίο και βρέθηκε στα χέρια μου ως gift στο steam και το έβαλα στη library. Υπάρχει τρόπος να μην το ξανακατεβάσω; Έχω το Iso, το θέμα είναι που το κάνω extract στο steam ώστε να δει τα αρχεία.

 

Περισσότερο από απορία, 2GB είναι μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασα με το Arkham Origins και δεν κατάφερα να το κάνω να δεί τα αρχεία.

Εγώ έκανα προσωρινό download για να δώ πού θα πάει να τα κατεβάσει, κράτησα το link και έκανα εκεί εγκατάσταση του θείου.

Βασικά είχα ελεύθερο χώρο 15Gb και μου έβγαζε μήνυμα οτι δεν έχω χώρο, ούτε που δοκίμασε να δεί αν υπάρχουν τα αρχεία.

 

Δοκίμασε όμως αν θέλεις. Το Origin πάντως τα βλέπει κανονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα ξανά install το Half Life 2 και παρατήρησα πως όλα τα μενού του παιχνιδιού και οι υπότιτλοι μέσα στο παιχνίδι είναι στα Ελληνικά!

Το ίδιο και στο Left 4 Dead 2!

Από ότι φαίνεται η Valve άρχισε να μεταφράζει όλα τα παιχνίδια της στα Ελληνικά. Πολύ καλή κίνηση. Χρόνια το είχα παράπονο.

Μακάρι να το έβλεπαν και άλλοι devs αυτό και να εφάρμοζαν standards ταινιών στα παιχνίδια τους,να έχουν δηλαδή υπότιτλους σε όλες τις γλώσσες των χωρών που κυκλοφορούν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...