Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 ώρες πριν, Arkin είπε

Σε 13 μερες ακριβως ναι. 

Για να δουμε τί τιμές θα μας δώσουν φέτο, αν και κρατώ μικρό καλάθι, θέλω 1-2 παιχνίδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αλήθεια τι έχει γίνει με τα έτοιμα αβατάρ στο στημ; 
Θυμάμαι είχε πολλά διαθέσιμα, ανάλογα και το παιχνίδι βέβαια. Πχ για το Call of Juarez καμιά δεκαριά, το ίδιο και για το Banner Saga. Τώρα όλα έχουν το πολύ 5 για να βάλεις. Υπάρχει τρόπος να βρούμε αυτά που έχουν αφαιρεθεί; (εκτός του μαγαζιού πόντων όπου δεν υπάρχουν σίγουρα τα αφαιρεμένα)

Επεξ/σία από G.TH.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όχι βιντεάκια ή οδηγίες για exploits μαγαζιών παρακαλώ. Εφόσον υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο αφότου κλείσει το exploit να υπάρξουν ποινές και για όσους το εκμεταλλεύτηκαν -- καθώς δεν μπορεί να έγινε ούτε αθώα ούτε κατά λάθος -- προτιμώ να μη βρεθούμε στη θέση εδώ να δίνουμε support σε τέτοιες περιπτώσεις.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://gameworld.gr/news/action/49099-assassins-creed-liberation-steam

Πραγματικά τραγικό αν ισχύει και η φράση "ώστε οι παίκτες να είναι πλήρως ενημερωμένοι για την αφαίρεση των online υπηρεσιών την στιγμή της αγοράς" δείχνει ότι θέλουν να το κάνουν σύστημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Θέλω να δοκιμάσω το pubg στο pc

Είδα οτι στο https://store.steampowered.com/app/578080/PUBG_BATTLEGROUNDS/ υπάρχει δωρεάν. Είναι safe να το κατεβάσω απο εδώ?

*Έχω χρόνια να ασχοληθώ με games

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, ronnie79 είπε

Θέλω να δοκιμάσω το pubg στο pc

*Έχω χρόνια να ασχοληθώ με games

Έτσι το δοκίμασα κι εγώ τέλη Μαρτίου. Να έχετε υπόψιν ότι θέλει γρήγορα αντανακλαστικά (να προλάβεις να δεις τουλάχιστον ποιος σε σκότωσε :P) και καλή σύνδεση στο internet (ιδανικά κάτω από 50 ms). 

Spoiler

Αν ενδιαφέρεστε για τα πρώτα games είμαι διαθέσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Συγγνωμη ρε παιδια το pause στο dwonload δεν λειτουργει? Ειμαι με αργη συνδεση, ειχα κατεβασει 60 GB ολο το βραδυ και το πρωι επρεπε να κανω ενα pause για λιγο. Οταν ξαναρχισα ξεκινησε απι την αρχη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ardi21 είπε

Συγγνωμη ρε παιδια το pause στο dwonload δεν λειτουργει? Ειμαι με αργη συνδεση, ειχα κατεβασει 60 GB ολο το βραδυ και το πρωι επρεπε να κανω ενα pause για λιγο. Οταν ξαναρχισα ξεκινησε απι την αρχη!

Λειτουργεί μια χαρά χρόνια τώρα.

Τσεκαρε αν έχει πρόβλημα ο δίσκος σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

Λειτουργεί μια χαρά χρόνια τώρα.

Τσεκαρε αν έχει πρόβλημα ο δίσκος σου.

Mια χαρα ειναι ο ssd που εχω. Το εψαξα και εχουν και αλλοι αυτο το θεμα απ'οτι ειδα στο forum του steam. Τι να πω.

Επεξ/σία από ardi21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, ardi21 είπε

Συγγνωμη ρε παιδια το pause στο dwonload δεν λειτουργει? Ειμαι με αργη συνδεση, ειχα κατεβασει 60 GB ολο το βραδυ και το πρωι επρεπε να κανω ενα pause για λιγο. Οταν ξαναρχισα ξεκινησε απι την αρχη!

εξαρτάται και το παιχνίδι. Μερικά κάνουν εγγραφή στο σκληρό δίσκο που θέλει περισσότερη ωρα. 

Επίσης υπάρχει πιθανότητα να απόσυνδέθηκε ο δίσκος για λίγο αν είναι εξωτερικος. Το παθαίνουν καμία φορά λόγω υπερφόρτωσης της τροφοδοσίας USB από το γράψιμο στο δίσκο και έτσι να χρειαστεί να ξανακατεβει από την αρχή, λογω εσφαλμένου κατέβασματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια αν εχεις ενα λογαριασμο steam που εχει 10 ευρω απο steam card και θελεις ν αγορασει ενα παιχνιδι που εχει 15 μπορεις να κανεις συνδυασμο πληρωμων τα 10 και να βαλεις τα υπολοιπα με χρεωστικη καρτα;; Θεωρητικα εχει επιλογη για μη αποθηκευση της χρεωστικης στο λογαριασμο αφου θελει για μια φορα μονο να τη χρησιμοποιησει;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...