Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορεί καμία συνδεδεμένη υπηρεσία να προκαλεί τέτοιο πρόβλημα. Ποιο είναι ακριβώς το μήνυμα που σου βγάζει; Σε αναγκάζει να ξανασυνδεθείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
10 ώρες πριν, G.TH. είπε

Δεύτερη φορά που δέχομαι μήνυμα ότι έχουν αλλάξει τα διαπιστευτήρια εισόδου του λογαριασμού μου, με το που ενεργοποιώ τον υπολογιστή μετά από αναστολή.
Εν τω μεταξύ, δεν είχε αλλάξει καθόλου ο κωδικός μου, αυτό είναι το αστείο, αλλά δεν σημαίνει ότι δεν προκαλεί έναν εκνευρισμό.
Υποψιάζομαι ότι το gog galaxy το προκαλεί αυτό, έχω συνδέσει τους λογαριασμούς μεταξύ τους. Υπάρχει κάποιος που είχε παρόμοια εμπειρία πρόσφατα;

Δεν έχω παρόμοια εμπειρία από τη σύνδεση με Galaxy.

Μήπως αυτό που λέει (είναι μετάφραση; ποιο είναι το ακριβές μήνυμα;) είναι ότι έληξαν τα προηγούμενα credentials / tokens και πρέπει να ξανασυνδεθείς για να τα ανανεώσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, infin1tyGR είπε

Δεν μπορεί καμία συνδεδεμένη υπηρεσία να προκαλεί τέτοιο πρόβλημα. Ποιο είναι ακριβώς το μήνυμα που σου βγάζει; Σε αναγκάζει να ξανασυνδεθείς;

Ναι με αναγκάζει, αν και ήταν σε αναστολή λειτουργίας ο υπολογιστής πριν. Δεν το κάνει κάθε φορά, σήμερα το πρωί π.χ. δεν το έκανε. Λέω ότι ήταν το gog μάλλον γιατί το ξανασυνέδεσα την περασμένη εβδομάδα, και τότε παρουσιάστηκε για πρώτη φορά. 

33 λεπτά πριν, Praetorian είπε

Δεν έχω παρόμοια εμπειρία από τη σύνδεση με Galaxy.

Μήπως αυτό που λέει (είναι μετάφραση; ποιο είναι το ακριβές μήνυμα;) είναι ότι έληξαν τα προηγούμενα credentials / tokens και πρέπει να ξανασυνδεθείς για να τα ανανεώσεις;

Είναι στα ελληνικά γιατί το έχω στα ελληνικά, αλλά είναι ένα μικρότερο παράθυρο της εφαρμογής και πάει κάπως έτσι: τα διαπιστευτήρια είσοδο του λογαριασμού σας άλλαξαν-παρακαλώ εισάγετε ξανά τoν κωδικό για να συνεχίσετε.
Αφού το βάλεις, μετά βγαίνει η επιλογή για το steam guard σε νέα γραμμή.
Ξαναλέω δεν είχε αλλάξει ο κωδικός.
Αν ξαναγίνει θα το βγάλω σε εικόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό αυτό που τρέχει αυτές τις μέρες με παρουσιάση indie games στο ψηφιακό game fest στο steam και με πάνω από 100 demo για να δοκιμάσει κάποιος

https://store.steampowered.com/sale/gamefestival

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα Steam sales ειναι για γελια

προς το παρον δεν εχω δει τιποτα σε καλη τιμη που δεν εχω δει αλλου φθηνοτερα η στα ιδια σε προηγουμενα sales

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε τους πόντους που έχουμε μαζέψει για να μας γίνει έκπτωση σε games ή μόνο για πάρουμε μπιχλιμπίδια είναι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, _Theo_ said:

Παιδιά μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε τους πόντους που έχουμε μαζέψει για να μας γίνει έκπτωση σε games ή μόνο για πάρουμε μπιχλιμπίδια είναι; 

Η μόνη έκπτωση που έχει είναι 5€ σε αγορές 30+€. Δεν μπορείς να πάρεις άλλη έκπτωση με τους πόντους.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, G.TH. είπε

Κάπου ανάμεσα στα κολλήματα του, πήρε το μάτι μου ότι δίνει 5 ευρώ έκπτωση αν κάνεις λογαριασμό 30.

Ακριβως. Ειναι 5ευρω εκπτωση σε αγορα 30ευρω και πανω. Φυσικα δεν χρειαζεται να ειναι μονο ενα παιχνιδι,αρκει το καλαθι να ειναι 30+ευρω.

Επισης η εκπτωση αυτη ειναι μονο μια φορα.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έχει διάφορες συμπαθητικές εκπτώσεις (και ιστορικά χαμηλά) σε παιχνίδια που με ενδιαφέρουν, οπότε με βλέπω να προσθέτω μερικά ακόμη στο απέραντο backlog μου.

Μια ερώτηση: για την έκπτωση των 5 ευρώ, πρέπει να είναι το ποσό 30 πριν την επιπλέον αυτή έκπτωση, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι εκπτώσεις είναι αυτές που είναι, μέχρι το τέλος του sale;

Παλιότερα θυμάμαι είχε τζέρτζελο, καινούργιες ανά 24 ώρες, σε κάποια μικρότερα παιχνίδια ανά 8 κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Zengar Zombolt είπε

Τα Steam sales ειναι για γελια

προς το παρον δεν εχω δει τιποτα σε καλη τιμη που δεν εχω δει αλλου φθηνοτερα η στα ιδια σε προηγουμενα sales

Sonic generations στο 1 ευρω 

Batman telltale και τα 2 μαζί με τις shadow εκδόσεις στα 7.08. Προηγούμενο ιστορικό χαμηλό 12.25 από epic 

 

Οι υπόλοιπες εκπτώσεις είναι τα προηγούμενα ιστορικά χαμηλά από παλιά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...