Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

27 minutes ago, Malthador said:

Σε Windows 10 θέλω να αλλάξω audio output στα Steam games μου πέραν του default. Γίνεται με κάποιον τρόπο;

Απο όσο ξέρω μπορείς να αλλάζεις ανά εφαρμογή μέσω του Advanced sound options απο Settings > Sound, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν αλλάζοντας το default του Steam Client επηρεάζει και τα παιχνίδια που γίνονται launch μέσω αυτού.

Spoiler


Win10.png.92b3e4a3808bea94ccf3b1abf6f42b1f.pngWin10-2.png.bde1c0913a1d6c8d478ef3370918ce93.png

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
15 hours ago, Greygore said:

Απο όσο ξέρω μπορείς να αλλάζεις ανά εφαρμογή μέσω του Advanced sound options απο Settings > Sound, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν αλλάζοντας το default του Steam Client επηρεάζει και τα παιχνίδια που γίνονται launch μέσω αυτού.

  Reveal hidden contents

 

Win10.png.92b3e4a3808bea94ccf3b1abf6f42b1f.pngWin10-2.png.bde1c0913a1d6c8d478ef3370918ce93.png

Θξ μαν, το όρισα εκεί μέσα και έσιαξε. :D

Αν μου βρεις και λύση στο πρόβλημα με το gamepad που έχω, θα σε κεράσω καφέ. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Zengar Zombolt είπε

free bundle για το Paladins champions of the Realm
 https://www.epicgames.com/store/en-US/product/paladins/epic-free-bundle
Bundle includes:
Androxus and the Huntsman Androxus Skin
Strix and the Phoenix Strix Skin
Khan and the Royal Guard Khan Skin
Furia and the Aurora Furia Skin
One Diamond Chest roll


Paladins: Champions of the Realm aterriza en la Epic Games Store ...

Ξέρεις αν υπάρχει τρόπος να συνδέσουμε το steam με το epic games χωρίς να ξανακατεβάσουμε το παιχνίδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, thodoris5321 είπε

Ξέρεις αν υπάρχει τρόπος να συνδέσουμε το steam με το epic games χωρίς να ξανακατεβάσουμε το παιχνίδι;

δεν γνωριζω...
νομιζω πως πρεπει να ξανακατεβασεις το game 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Zengar Zombolt είπε

δεν γνωριζω...
νομιζω πως πρεπει να ξανακατεβασεις το game 

Λοιπόν, ξεκίνησα να το κατεβάζω μέσω του έπικ για να δημιουργήσει τους φάκελους, αντέγραψα τα αρχεία του παιχνιδιού από steam εκεί που το κατέβαζε, έκλεισα και ξανα άνοιξα το epic store και έκανα verify τα αρχεία οπότε όλα κομπλέ :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τυχαία κοίταξα τα downloads σήμερα, και βλέπω 6 τίτλους με updates.

Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι πως, αφενός τα updates ήταν προγραμματισμένα για μέρες μετά (από Τετάρτη μέχρι και Κυριακή) αφετέρου ότι δεν έχει κάποια "λογική" ακολουθία η σειρά, εμφανίστηκαν νωρίτερα για update παιχνίδια που πήραν σειρά μετά από τίτλους που εμφανίστηκαν αργότερα.

Δεν έχω αλλάξει κάποια επιλογή, ως προς την ενημέρωση των τίτλων.

Μήπως έχει τύχει σε κάποιον και ξέρει την απάντηση, γιατί συμβαίνει αυτό; Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω στο PC δύο σκληρούς - έναν SSD 256gb (με τα Windows) και έναν HDD 1Tb.  Το steam είναι εγκατεστειμένο στον SSD.  Μπορώ να εγκαταστήσω τα παιχνίδια του steam στον ΗDD? Ή πρέπει να βρίσκονται στον ίδιο σκληρό?  Στην περίπτωση αυτή, θα μπορούσαν να είναι και το steam και τα παιχνίδια του εγκατεστειμένα στον HDD? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, idefixius είπε

Έχω στο PC δύο σκληρούς - έναν SSD 256gb (με τα Windows) και έναν HDD 1Tb.  Το steam είναι εγκατεστειμένο στον SSD.  Μπορώ να εγκαταστήσω τα παιχνίδια του steam στον ΗDD? Ή πρέπει να βρίσκονται στον ίδιο σκληρό?  Στην περίπτωση αυτή, θα μπορούσαν να είναι και το steam και τα παιχνίδια του εγκατεστειμένα στον HDD? 

Μπορείς να έχεις σε όποιο δίσκο και σε όσους δίσκους θες ξεχωριστό library. σου παραθέτω βίντεο πως θα το κάνεις. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

να κανω μια ερωτηση   ? Ποιο ,ημερομηνια  του  μαιου  το steam κανει εκπτωσεις σε ολα τα παιχνιδια??

Θελω να πω μαιοο και αυγουστο κανει εκπτωσεις σε ολα τα παιχνιδια  του??

Π{οτε  εχουμε τα εξωφρενικα steam sales σε ολα τα παιχνιδια στο steam,>?>>

Επεξ/σία από darkfate
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...