Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι καλύτερα μεσω backup/restore γιατί κάνει κ συμπίεση, ισχύει αυτό που έγραψε ο Πάνος.
Δες κι αυτό εδώ με φωτογραφίες, έχει κ τους δυο τρόπους. https://xgea.info/backup-steam-games/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας. Πως μπορω να σβησω απο το εικονιδιο του steam, οτι παιχνιδι εχω κανει download και πλεον δεν χρησημοποιω? Eμφανιζονται ολα οταν κανω δεξι κλικ στο εικονιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
9 ώρες πριν, equilibrium είπε

Γεια σας. Πως μπορω να σβησω απο το εικονιδιο του steam, οτι παιχνιδι εχω κανει download και πλεον δεν χρησημοποιω? Eμφανιζονται ολα οταν κανω δεξι κλικ στο εικονιδιο.

Στο εικονίδιο στην taskbar των Windows κάτω δεξιά, εννοείς; Αυτό κρατάει μόνο 5 τίτλους που είχαν πρόσφατη "δραστηριότητα" (τους πέντε πρώτους που βλέπεις στο Library αν κάνεις ταξινόμηση κατά το recent activity, αυτό περικλείει και τίτλους που αγοράστηκαν/προστέθηκαν στη βιβλιοθήκη πρόσφατα). Οπότε θα φύγουν από μόνοι τους αν ξεκινήσεις άλλα παιχνίδια. 

Δεν νομίζω ότι υπάρχει τρόπος να σβήσεις τίτλους επιλεκτικά από εκεί, ή να απενεργοποιήσεις το να εμφανίζονται εκεί εντελώς κάπως από τα Settings του Steam.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/1/2020 στις 8:09 ΠΜ, Praetorian είπε

Στο εικονίδιο στην taskbar των Windows κάτω δεξιά, εννοείς; Αυτό κρατάει μόνο 5 τίτλους που είχαν πρόσφατη "δραστηριότητα" (τους πέντε πρώτους που βλέπεις στο Library αν κάνεις ταξινόμηση κατά το recent activity, αυτό περικλείει και τίτλους που αγοράστηκαν/προστέθηκαν στη βιβλιοθήκη πρόσφατα). Οπότε θα φύγουν από μόνοι τους αν ξεκινήσεις άλλα παιχνίδια. 

Δεν νομίζω ότι υπάρχει τρόπος να σβήσεις τίτλους επιλεκτικά από εκεί, ή να απενεργοποιήσεις το να εμφανίζονται εκεί εντελώς κάπως από τα Settings του Steam.

Σε ευχαριστω για την απαντηση Praetorian.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

13 Μαρτιου κυκλοφορει το Borderlands 3 στο Steam.

Φυσικα δεν απουσιαζουν οι γνωστες γραφικοτητες απο τα forums του

https://steamcommunity.com/app/397540/discussions/0/1750149787518910078/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Steam Game Festival - Spring Edition από σήμερα έως 23 Μαρτίου

Πολλά demos και playable early builds από indie games διαθέσιμα (θα αποσυρθούν μετά τη λήξη του "festival"). 

Ίσως σας ενδιαφέρει να δοκιμάσετε κάτι από αυτά. 

(Έχω στο μάτι το Carrion της Devolver)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχουν σπάσει όλα τα ρεκόρ τώρα με την καραντίνα οι συνδέσεις.

https://twitter.com/IGNGreece/status/1242092831625351174

 

 

Επεξ/σία από chek2fire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
20 λεπτά πριν, firepc είπε

Άντε με το καλό να το δοκιμάσουμε και όσοι περιμέναμε να τελειώσει η αποκλειστικότητα στο EGS.

(Μεταφέρθηκε εδώ γιατί Outer Wilds και The Outer World είναι δύο εντελώς διαφορετικοί τίτλοι)

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...