Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Σε περίπτωση που κάποιος δεν θέλει να πάει reddit, πρακτικά σημαίνει ότι αν σηκώσεις store page πρέπει να κάνεις release την ίδια μέρα με άλλα stores ή αν υπάρχει ήδη σε άλλο store εντός 30 ημερών από όταν ανέβει η σελίδα.

Edit: Δεν το έκανα edit στο προηγούμενο μου post γιατί έχει περάσει πολλής καιρός και είναι τελείως διαφορετικό ζήτημα. Αν έπραξα κακώς...

Επεξ/σία από Aruil
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Super Moderators

Άριστα έπραξαν. Και τα δικά τους συμφέροντα να προστατέψουν και, κυρίως, αυτό που μας ενδιαφέρει, να μην εξαπατώνται οι χρήστες.

Στήσαμε ολόκληρες κοινότητες, στηρίξαμε ποικιλότροπα με ρητές διαβεβαιώσεις και πήραν τα λεφτά οι έξυπνοι και πήγαν στο EGS. 

Θέλουν EGS, με γεια τους, με χαρά τους, ας πάνε μόνο εκεί αφού είναι "καλύτερα", αλλά επιτέλους να παίξουν με ανοιχτά χαρτιά: όχι "θα πάρετε κλειδί στο Steam" και μετά "με λένε Ρίζο κι όπως θέλω τα γυρίζω".

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερή αναβάθμιση η library που πλέον έχει και μια εικόνα με τα game που έχεις ιδίως για όσους από εμάς έχουμε μεγάλες βιβλιοθήκες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση που κάποιος θέλει να βάλει custom artwork για τα tiles (γιατί δυστυχώς πολλοί developers δεν έχουν βάλει ακόμα) βρήκα για αρκετά από τα παιχνίδια μου από εδώ: https://www.igdb.com/discover

Το μέγεθος είναι αρκετά κοντά αν και όχι τέλειο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι εγινε ρε παιδια με το steam? Τρομαξα μηπως επαθε κατι το account μου, εχετε κι εσεις προβλημα? Εχω κανει 10 επανεκινησεις το modem και δε λεει να μπει. 

γεργε.png

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα ειναι! να εχεις μεινει μεσα Σαββατοβραδο τα παιδια να κοιμουνται νωρις για πρωτη φορα, να εχεις ενα καρο παιχνιδια και να μην μπορεις να παιξεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...