Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ερώτηση αν ξέρει κάποιος, βλέπω στο steam έχει το Hitman 2 starter pack στα 11.99€

αν το αγοράσω αυτό ΣΥΝ το expansion pack θα λειτουργήσει ώστε να μου ανοίξει όλο το περιεχόμενο στο παιχνίδι η όχι;

 

ακυρο, το λεει στο steam οτι θα πρέπει να έχεις την βασική εκδοση.

Επεξ/σία από Xristaras12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

30 λεπτά πριν, Xristaras12 είπε

ερώτηση αν ξέρει κάποιος, βλέπω στο steam έχει το Hitman 2 starter pack στα 11.99€

αν το αγοράσω αυτό ΣΥΝ το expansion pack θα λειτουργήσει ώστε να μου ανοίξει όλο το περιεχόμενο στο παιχνίδι η όχι;

ακυρο, το λεει στο steam οτι θα πρέπει να έχεις την βασική εκδοση.

Το Starter pack είναι δωρεάν νομίζω, που το είδες 11,99;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Το Starter pack είναι δωρεάν νομίζω, που το είδες 11,99;

miami pack η καπως έτσι, όπως και να έχει αυτό που ήθελα δεν γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καταλάβει κανείς τι στο κέρατο γίνεται με το γκραν πρι που έχει στις εκπτώσεις του steam; Τα μισά είναι μεταφρασμένα με google και τα άλλα μισά στα αγγλικά.
Πόσο εύκολο είναι να βγει το 5εύρω πριν την καταληκτική ημερομηνία αν δεν έχεις κάνει καμία αγορά;
Θεωρητικά στις 8 το βράδυ μηδενίζεται η βαθμολογία αλλά σε χρόνο dt αρχίζει να προηγείται η ομάδα κόργκι, κάθε ημέρα.
Αν ο σκοπός τους ήταν να ανταγωνιστούν το έπικ στόρ, συγχαρητήρια το κατάφεραν, κατάφεραν να δώσουν χειρότερη περιγραφή από αυτούς(επικ), που πούλαγαν τα παιχνίδια με 27 λέξεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα είχε κάνει το Epic Store αυτά τώρα θα είχε πέσει το internet. :P Συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες λοιπόν, ας χαλαρώσουμε κι ας επιστρέψει η προσοχή εκεί που πρέπει πραγματικά, στο gameplay του εκάστοτε παιχνιδιού.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως εγώ χθές αγόρασα κάποιους τίτλους που ειχα στην λίστα για άμεση αγορά. Το tomb raider το βρήκα σε πολύ καλή τιμή καλύτερη τιμή ακόμα και από τα κλειδάδικα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πειραματισμοί από το Steam, και το όνομα αυτού Steamlabs.

3 δοκιμές για αρχή.

ACTIVE EXPERIMENTS

microtrailers_icon.png
Micro Trailers - A six-second trailer for every Steam game
recommender_icon.png
Interactive Recommender - Machine learning predicts games you'd like based on your library.
ultracast_icon.png
Automatic Show - An automated, daily, half-hour show about Steam games
Επεξ/σία από Brandtobrand
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ωραια ολα αυτα για τον τελικο καταναλωτη, αλλα δεν θα αποτρεψει τους devs να δινουν τις αποκλειστικοτητες τους στο Steam.

παντως αριχζει να ξυπναει η Valve απο τον ληθαργο της

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, KilliK είπε

ωραια ολα αυτα για τον τελικο καταναλωτη, αλλα δεν θα αποτρεψει τους devs να δινουν τις αποκλειστικοτητες τους στο Steam.

παντως αριχζει να ξυπναει η Valve απο τον ληθαργο της

Δηλαδή θεωρείς ότι με αυτή τη κίνηση ξυπνάει; Ή έχεις και κάτι άλλο στο μυαλό σου; Τα summer sales πάντως ήταν μία από τα ίδια ή και χειρότερα χωρίς τις κάρτες που έδινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ε δειχνει οτι αντιδραει. εκανε και αλλες αλλαγες τον περασμενο μηνα συν το εβεντ. ασχετα αν ηταν φιασκο.

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Στη wishlist, έχω παρατηρήσει πως, όσες φορές κι αν επιλέξω να μου εμφανίζει ως default view την compact εκδοχή, το Steam επαναφέρει το expanded.

Αντιμετωπίζει κανείς το ίδιο θέμα, κι αν ναι, υπάρχει τρόπος να ξεπεραστεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Όταν πατάω μία συντόμευση στην έναρξη από παιχνίδι στο steam δεν ανοίγει το παιχνίδι και μου βγάζει το παράθυρο που λέει "How do you want to open this file?". Στην αρχή τα άνοιγε κανονικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

για όσους τρέχουν τα game τους μέσω του proton σε linux να προτιμήσετε την έκδοση 4.9 γιατί η καινούργια 4.11 έχει σπάσει αρκετά game που ενώ έπαιζαν άψογα πριν  πλέον δεν τρέχουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...