Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βρηκε κανεις καποιο τροπο να μην ανοιγει το παραθυρο της friend list καθε φορα που ανοιγει το steam ?

Mετα την τελευταια αναβαθμιση του steam client εχει γινει ενοχλητικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 λεπτό πριν, panoc είπε

Βρηκε κανεις καποιο τροπο να μην ανοιγει το παραθυρο της friend list καθε φορα που ανοιγει το steam ?

Mετα την τελευταια αναβαθμιση του steam client εχει γινει ενοχλητικο.

To είχα δει χτες να συμβαίνει, σήμερα το πρωί δεν το άνοιξε αυτόματα, νομίζω.

Και τώρα που έκανα ένα restart, πάλι δεν το εμφάνισε. Δεν έχω πειράξει κάποια επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Snoob είπε

To είχα δει χτες να συμβαίνει, σήμερα το πρωί δεν το άνοιξε αυτόματα, νομίζω.

Και τώρα που έκανα ένα restart, πάλι δεν το εμφάνισε. Δεν έχω πειράξει κάποια επιλογή.

Εμενα συμβαινει συνεχιεα, και νομιζω οτι βρηκα (προσωρινη ισως) λυση απο τα steam forums, βαζεις το -nofriendsui σαν παραμετρο στο regedit και τελειωνει η υποθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators
Στις 26/7/2018 στις 9:43 ΠΜ, panoc είπε

Εμενα συμβαινει συνεχιεα, και νομιζω οτι βρηκα (προσωρινη ισως) λυση απο τα steam forums, βαζεις το -nofriendsui σαν παραμετρο στο regedit και τελειωνει η υποθεση.

Πρέπει να έχουν φτιάξει πάντως τα πιο εξέχοντα bugs / προβλήματα με το νέο σύστημα. Σε μένα το popup δεν βγήκε παρά μόνο την πρώτη φορά και μετά αφότου το έκλεισα δεν με ενόχλησε, αλλά σήμερα βλέπω με το update ότι επιτέλους ξανα έβαλαν την επιλογή για offline mode :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ρε παιδες γτ προσπαθω να βρω το path του παιχνιδιου παταω δεξι κλικ στο shortcut του desktop και μου βγαζει κατι περιεργα του τυπου steam://rungameid/****** 

Και θελω να βαλω το sweet fx και δεν βρισκω που σκατα ειναι το παιχνιδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καποια παιχνιδια ειναι εκει οχι το συγκεκριμενο. Παιζει να φταει που δεν το εχω ξεκινησει. ΑΠλα αρχισα το παιχνιδι και δεν ξεκινησα να παιζω ειδα λιγο options και βγηκα...

Ακυρο...το βρηκα, ηταν σε αλλον driver το τσεκαρα απο τα settings του STEAM. Ευχαριστω @GjokerR

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Super Moderators

GOTY: Battletech

VR GOTY: Betrayal at Calth

Labor of Love: Battle Brothers (μία εβδομάδα για το νέο DLC, Beasts & Exploration)

Best Developer: Overhype Studios

Best Environment: Into the Breach

Better with Friends: For the King

Alternate History: Order of Battle (ο Ρόμελ νίκησε στη Βόρεια Αφρική, 'nuf said)

Μost Fun with a Machine: Templar Battleforce

:)

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σας τυχαίνει να εμφανίζει το Steam στα updates κάποια παιχνίδια, και τελικά να εμφανίζει 0/0 bytes;

Δεν μου δημιουργεί κάποιο πρόβλημα, απλή απορία είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Snoob είπε

Σας τυχαίνει να εμφανίζει το Steam στα updates κάποια παιχνίδια, και τελικά να εμφανίζει 0/0 bytes;

Δεν μου δημιουργεί κάποιο πρόβλημα, απλή απορία είναι.

μου έχει τύχει και σε μένα αλλά ποιο πολύ στα linux game μέσω του proton που τρέχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Απο το μεσημέρι που έκανα τελευταία φορά login μέχρι τώρα που ξαναμπήκα παρατήρησα οτι η game library μου μειώθηκε κατά 1 παιχνίδι.

Δεν εχω κάποιο μήνυμα για revoke οπότε δεν παίζει καμία περίεργη φάση, αλλά δεν παύει να με τρώει η περιέργεια τι αφαιρέθηκε.

Έτυχε μήπως και σε κάποιον άλλο και ανακάλυψε τι λείπει? Με λίγο googlαρισμα δεν βρήκα κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...