Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, master_ss είπε

καλησπερα..ρε παιδια θελω μια βοηθεια σχετικα με το gta 5. Παιδεύομαι 1 εβδομαδα με email με το Rockstar games social club αλλα τιποτα δεν εχω βρει λύσει.

Μου βγαζει αυτο το πραμα ..... .. . . .rockstar activation code already in use.......τι να κανω,εχω βαρεσει κοκκινα

Απο που τον πήρες τον κωδικό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειναι αγορασμενο το παιχνιδι απο το public.Δουλευε κανονικα το παιχνιδι  αλλα με μια απεγκαταστασει  που του εκανα και το ξαναεβαλα αυτο ηταν δεν ξανάνοιξε.

Μιλαω με email με αυτος μου ζητασανε ενα καρο αποδεικτικα στοιχεια οτι ειναι γνησιο τους τα εστειλα αλλα ακομα τιποτα περιμενω και σημερα μια απαντηση.

Εχω φτασει στα ορια μου ,δεν ξερω με το σημερινο  email που θα μου στείλουν τι θα γινει αλλα θα το γυρισω αλλιως το παραμυθι μεχρι δικηγορο θα βαλω

τοσο εχω φτασει στα ορια μου . Παντος ευχαριστω για την ανταποκριση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

είναι δυνατόν να παίρνω κάρτες χωρίς να παίζω παιχνίδια; Το ρωτάω γιατί πήρα 2 κάρτες του portal πριν απο λίγο και το παιχνίδι έχω να το ανοίξω 2 μήνες! WTF.

Επεξ/σία από shadowlike
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κάνει σε πολλούς χρήστες αυτό τελευταία. Και μένα έχει πετάξει πολλές την τελευταία εβδομάδα έτσι στα καλά καθούμενα. Δεν ξέρω γιατί. Δεν με χαλάει όμως, τις πουλάω ή φτιάχνω badges.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, shadowlike είπε

6k ? omfg

Δεν ειναι για games, εχω αρκετο trading για αυτό επειδη μετραει τα deposits στην ουσια, βασικα full price game πολυ σπανια να εχω αγορασει ποτε. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...