Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω παίξει μόνο το riptide και είναι δυνατό για την κατηγορία του. Τρίτου προσώπου, με στοιχεία rpg. Επίσης μετράει πολύ να το παίξεις coop με φιλαράκι σου διότι το υποστηρίζει και στο story. Βέβαια τα χει τα χρονάκια του και δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει πλέον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ερώτηση¨έχω εγκατεστημένο ενα παιχνίδι του steam στον HDD δίσκο (D) και θέλω να το μετ εγκαταστήσω στον SSD (C) δίσκο χωρίς να το κάνω uninstall

δηλαδή να μεταφέρω τα αρχεία του φακέλου του game απο τον εναν στον άλλο είναι εφικτό να γίνει ή πρέπει να το κάνω uninstall και ξανά εκ νέου install;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
9 ώρες πριν, infin1tyGR είπε

Εάν δεν λέει ότι δεν μπορείς να τα ανταλλάξεις, τότε μπορείς να τα δώσεις σε όποιον θες.

Non tradeable, non marketable μου βγάζει στα δικά μου.

Αλήθεια, ξέρει κανείς αν τα κουπόνια μπορούν να μπουν σε παιχνίδι που έχει ήδη έκπτωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Snoob είπε

Non tradeable, non marketable μου βγάζει στα δικά μου.

Αλήθεια, ξέρει κανείς αν τα κουπόνια μπορούν να μπουν σε παιχνίδι που έχει ήδη έκπτωση;

Άλλες φορές ναι άλλες όχι, μου έχουν τύχει και τα δύο. Όταν δε με άφησε να τα χρησιμοποιήσω είχε μεγαλύτερη έκπτωση το παιχνίδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
47 λεπτά πριν, panoc είπε

Άλλες φορές ναι άλλες όχι, μου έχουν τύχει και τα δύο. Όταν δε με άφησε να τα χρησιμοποιήσω είχε μεγαλύτερη έκπτωση το παιχνίδι. 

Ή τυχαίο είναι, ή έχουν αλλάξει οι κανόνες, γιατί 2 κουπόνια που έχω τώρα είναι της τάξης του -20%, δεν είναι να πεις ότι "δίνουν χάρισμα" τα αντίστοιχα παιχνίδια.

Τέλος πάντων, από περιέργεια τα τσέκαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους.

Ήθελα να κάνω μια ερώτηση, σχετικά με έναν καινούριο λογαριασμό Steam που έχω κάνει.

Αγόρασα το PUBG με cloud activation και επειδή δεν πολύ εμπιστεύομαι -προφανώς- να δώσω τα στοιχεία του main λογαριασμού μου για να γίνει activate, έκανα έναν καινούριο και έδωσα εκείνα.

Το θέμα ποιο είναι. Έκανα τον Steam λογαριασμό και έχω μέσα μόνο το PUBG από cloud activation. Όταν προσπαθώ να προσθέσω φίλους μου, μου λέει ότι ο λογαριασμός μου, δεν πληρεί τις προϋποθέσεις. Ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνω. Μήπως πρέπει να κάνω αγορά κάποιο παιχνίδι μέσα από το Steam; Αν είναι, μπορώ να αγοράσω κανένα παιχνίδι ότι να 'ναι που έχει μερικά λεπτά του ευρώ.

Ευχαριστώ για την όποια απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

5€ αγορά μέσα από το steam θέλει, αυτό είναι αρχαίο.  Το PUBG αν το πήρες από άλλη πηγή, δεν το μετράει (φαντάζομαι, γιατί η πρώτη μου αγορά ήταν το cs:gο μέσα από το steam και δεν ξέρω πως "αντιδρά" αν πάρεις κάτι από κλειδάδικα ) 

Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...