Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι.. εγω θα ελεγα να γκρεμιστει το σπιτι του, να τον πατησει αμαξι κτλπ.. ας σοβαρευτουμε :P

σε βλεπω λιγο υπερβολικο αλλα σε καλο δρομο ΛΟΛ :-D :-D :-D :-D

 

νομίζω ολοι καταλαβαίνουν το χιούμορ στην υπερβολή αλλα να έτρωγε μπαν απο ολο το στιμ δεν με χαλαει και δεν το θεωρό υπερβολή.η εστω τα ονλαιν κομμάτια απο τα παιχνιδια κατι θα ηταν και αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρμανεντ Κλαιν.

 

nwwmwfn.png

 

Τελικά έχεις δίκιο πρέπει να άλλαξαν policy κάποια στιγμή (και καλά έκαναν). Τα 3μηνά κλπ είναι για λογαριασμούς που έχουν το ίδιο κινητό με αυτόν που έφαγε vac ban.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πως μπορω να κανω refund στο steam το pubg? Το εχω αγορασει απο cdkeys.com, υπαρχει καποιος τροπος να το κανω μεσω steam? Τo cdkeys δεν κανει ποτε refund.

Οχι δεν γίνεται. μόνο αγορές μεσώ του steam μπορείς να κάνεις refund

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορω να κανω refund στο steam το pubg? Το εχω αγορασει απο cdkeys.com, υπαρχει καποιος τροπος να το κανω μεσω steam? Τo cdkeys δεν κανει ποτε refund.

Το βαρέθηκες σε μια μέρα;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά καλησπέρα θέλω να πάρω ενα παιχνίδι απο το steam απλά θέλω να ρωτήσω αν δέχεται paypal και επίσης επειδή το παιχνίδι ειναι early access από την εμπειρία σας υπάρχει περίπτωση να μου ζητήσει ξανά λεφτά  να παρω το παιχνίδι μετα ολόκληρο; ή να πληρώσω για κάποια αναβάθμιση; λογικα θα κοστιζει ποιο πολυ απο 18,39 αν βγει ολοκληρο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα θέλω να πάρω ενα παιχνίδι απο το steam απλά θέλω να ρωτήσω αν δέχεται paypal και επίσης επειδή το παιχνίδι ειναι early access από την εμπειρία σας υπάρχει περίπτωση να μου ζητήσει ξανά λεφτά  να παρω το παιχνίδι μετα ολόκληρο; ή να πληρώσω για κάποια αναβάθμιση; λογικα θα κοστιζει ποιο πολυ απο 18,39 αν βγει ολοκληρο 

Ναι δέχεται paypal.

και οχι δεν σου ζηταει να πληρώσεις τίποτα ξανά. εχω πάρει 2-3 EA games που στο release κόστιζαν το διπλάσιο.

απο περιεργια ποιο ειναι το game?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Όχι, επιπλέον χρήματα δεν πρόκειται να καταβάλεις με την ολοκλήρωση του παιχνιδιού.

 

Το μόνο ρίσκο στην όλη υπόθεση είναι το παιχνίδι να μην ολοκληρωθεί ουσιαστικά ποτέ (έχει συμβεί...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορω να κανω refund στο steam το pubg? Το εχω αγορασει απο cdkeys.com, υπαρχει καποιος τροπος να το κανω μεσω steam? Τo cdkeys δεν κανει ποτε refund.

 

Γιατι δεν δινεις αλλη μια ευκαιρια στο παιχνιδι?Εχεις πολυ καλο pc και το παιζεις ανετα,(αλιμονο σε μας στα ultra low me frame drops :P),plus ερχεται το release update που θα φερει ενδιαφεροντα νεα πραγματα!Παιξε κατι αλλο για κανα 2 μηνες και μολις το κανουν update επανερχεσαι! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δέχεται paypal.

και οχι δεν σου ζηταει να πληρώσεις τίποτα ξανά. εχω πάρει 2-3 EA games που στο release κόστιζαν το διπλάσιο.

απο περιεργια ποιο ειναι το game?

Το παιχνίδι είναι το beamng και πραγματικά ήταν το όνειρο μου να δω ένα παιχνίδι στον υπολογιστή να καταστρεφεται τόσο ρεαλιστικά το αυτοκίνητο, επίσης πάει πολύ αργά η ανάπτυξη του είναι από το 2014 και ακόμα είναι early access  το ευχάριστο είναι ότι έχει και Έλληνες που συμμετέχουν μέσα, και έχει πάρει και πολλές θετικές αξιολογήσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Steam is no longer supporting Bitcoin: http://steamcommunity.com/games/593110/announcements/detail/1464096684955433613

 

Για όλους τους βρωμερούς μεταλλωρύχους εκεί έξω.

 

Ναι δυστηχώς. Πήγαν και αυτοί και επέλεξαν το χειρότερο payment provider την Bitpay που ούτε segwit δεν έχει προσθέσει στις πληρωμές για να χαμηλώσει τα fee. Απο την άλλη η G2A συνεχίζει να δέχεται πληρωμές γιατί απλά έχει πετάξει την bitpay εδώ και καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...