Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπ'όψιν οτι το regifting απαγορεύεται στο SteamGifts (να κάνεις giveaway δηλαδή με παιχνίδι το οποίο κέρδισες απο άλλο giveaway) :P

Ουπς δεν το γνώριζα αυτό, απλά επειδή δεν μου αρέσει το "ο πρώτος που θα απαντήσει εδώ θα πάρει και το κλειδί" είπα να το βάλω στο steamgifts για το φόρουμ που ο νικητής επιλέγεται τυχαία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βάλαν δυνατότητα επιλογής φακέλου εγκατάστασης σε μερικά παιχνίδια ή μου φαίνεται;Σε κάποια το είδα νομίζω πριν μερικές ημέρες, αλλά που δε μπορώ να θυμηθώ.Θα ξανακοιτάξω όταν πάω σπίτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλαν δυνατότητα επιλογής φακέλου εγκατάστασης σε μερικά παιχνίδια ή μου φαίνεται;Σε κάποια το είδα νομίζω πριν μερικές ημέρες, αλλά που δε μπορώ να θυμηθώ.Θα ξανακοιτάξω όταν πάω σπίτι.

 

Έχει 2-3 βδομάδες υπάρχει αυτή η επιλογή απο το beta update, δεν πρόσεξα αν έγινε update και στο κανονικό client. Δεν γνωρίζω όμως σε ποιά παιχνίδια επιτρέπει αλλαγή folder και με ποιά κριτήρια τα διαλέγει...

post-143955-0-73845800-1349859398_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, το είχα κι εγώ για κάποιο διάστημα και είναι καλό.

 

Δεν έχω βάλει τη beta πάντως.Τον απλό client έχω και το είδα σε κάποιο παιχνίδι μου σίγουρα.Δεν το έχει σε όλα όμως και ούτε κι εγώ ξέρω με ποιό κριτήριο μέχρι στιγμής επιλέγονται τα παιχνίδια που δίνουν τέτοια δυνατότητα.Πάντως, όπως και να έχει είναι μια πολύ θετική κίνηση.Κάτι που επιτέλους μπαίνει έστω και σιγά σιγά επισήμως στις δυνατότητες του steam.Λογικά με τον καιρό θα καθιερωθεί σε όλα τα παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχει ρε παιδιά κανείς καμία παρατημένη paysafe? Θέλω να πάρω το world of goo αλλά έχω 1.77Ε ενώ αυτό έχει 1.79. Αν έχει κανείς καμία παρατημένη με λεπτά να έχουν απομείνει ας μου στείλει ένα μήνυμα. Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το παιχνίδι ενεργοποιείται μέσω steam και το έχεις ήδη κάνει, δε μπορεί να ενεργοποιηθεί ξανά γιατί έχει "δεθεί" με το λογαριασμό σου - συνεπώς, δεν έχει νόημα να το πουλήσεις.

 

Μπορείτε να μου πείτε plz αν και πως μπορώ να πουλήσω το F1 2012 boxed version που είναι εγκατεστημένο μέσω steam;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα!

Λοιπον, σκεφτομαι να αγορασω το CS:GO απο το steam αλλα επισης σκεφτομαι το εξης:

Σε περιπτωση που πρεπει να κανω format στον σκληρο του pc, θα πρεπει να ξαναδωσω 11,99Ε για να το ξαναγορασω; Επειδη δεν εχω μεγαλη εμπειρια απο steam.. μου εξηγητε λιγο αναλυτικα πως παει αυτο;

(Μπορει και η ερωτηση μου να ειναι γελοια :P )

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι βεβαια. Σε καθε pc που εγκαθιστάς το steam και κανεις login με το account σου, θα μπορεις να το κατεβασεις και να παιξεις κανονικα. Ο μονος περιορισμός ειναι οτι δεν μπορεις να κανεις login σε 2 pc ταυτόχρονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα κανεις το account σου online , και οτι παιχνιδια αγορασεις και τα ενεργοποιησεις στο account σου θα μπορεις να τα παιξεις απο παντου ακομα και αν εχεις κανει φορματ η αν εισαι σε υπολογιστη φιλου.οι αγορες σου μενουν αποθηκευμενες στο account σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...