Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ασχέτος του προβλήματος που μας ελυσε ο pigeon, δεν λέει αυτό που λες αυτό που ανέβασες. Λέει οτι τα game δεν θα ρίχνουν από το launch τους στο steam αλλά αφού περάσει αρκετός καιρός και επιβεβεωθεί οτι όντος το παιχνίδι δεν ανεβηκε στο steam μονο για κάρτες. Αφου περάσει αυτο τον έλεγχο θα πεφτουν αυτόματα οι κάρτες σε όσους έχουν παίξει ήδη τις 2 ώρες και στους υπόλοιπους κανονικά μετά

 

Αυτό εννοώ με το "πολύ αργότερα και σε ακαθόριστο χρόνο", τι διαφορετικό είπα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το δοκιμασα το Idlemaster και λειτουργει αλλα εδω και καποιες βδομαδες δεν δινει τις καρτες οσο τρεχεις το παιχνιδι αλλα οταν το κλεισεις. Οποτε πρεπει που και που να κλεινετε το idlemaster και να το τρεχετε παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

https://www.bundlestars.com/en/bundle/dollar-galaxy-bundle

 

90 κάρτες με 1.09.Τα λεφτά σας πίσω συν κέρδος.

 

Εξαρταται απ την οπτικη γωνια... Δε σημαινει οτι πρεπει να παιζουμε οπωσδηποιτε για να παρουμε πισω τα λεφτα. Το θεμα ειναι να ευχαριστηθουμε τα παιχνιδια. Στη τελικη , 1 ευρω ειναι για το ονομα, θα σκεφτουμε την αποσβεση;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρταται απ την οπτικη γωνια... Δε σημαινει οτι πρεπει να παιζουμε οπωσδηποιτε για να παρουμε πισω τα λεφτα. Το θεμα ειναι να ευχαριστηθουμε τα παιχνιδια. Στη τελικη , 1 ευρω ειναι για το ονομα, θα σκεφτουμε την αποσβεση;;

Απορώ πως δεν έχεις φάει 15 report ρε φίλε.Τολμάς και λες τέτοια πράγματα;Θα κάνεις κουμάντο στην τσέπη του αλλουνού;
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρταται απ την οπτικη γωνια... Δε σημαινει οτι πρεπει να παιζουμε οπωσδηποιτε για να παρουμε πισω τα λεφτα. Το θεμα ειναι να ευχαριστηθουμε τα παιχνιδια. Στη τελικη , 1 ευρω ειναι για το ονομα, θα σκεφτουμε την αποσβεση;;

Δε χρειάζεται να παίξεις τίποτα.Βαζεις το idle master να κατεβάζει κάρτες και ενώ έχεις δώσει 1.09 βγάζεις σίγουρα δύο ευρώ από τις κάρτες.Κερδισμενος βγαίνεις άσχετα αν δε παίξεις κανένα παιχνίδι.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι προτιμώ να μη λερώνω τη Steam συλλογή μου συγκεντρώνοντας indie σκουπίδια που δε τα'χει ακουστά ούτε η μάνα τους.

 

 

 

Άμα είναι δωρεάν ευχαρίστως τη λερώνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάλι προτιμώ να μη λερώνω τη Steam συλλογή μου συγκεντρώνοντας indie σκουπίδια που δε τα'χει ακουστά ούτε η μάνα τους.

like γιατι ειναι κατι που δεν πολυ ακουγεται και ειναι γεγονος.

 

 

 

Προς Θεου δεν κραζω ολα αυτα τα bundle που δινουν 25-50-75-100 παιχνιδια με 1-2ευρω αλλα η αληθεια ειναι οτι αρκετες φορες βλεπω σε αρκετες συλλογες φιλων να μην παιζουν ουτε καν πιο γνωστα δωρεαν παιχνιδια που εχουν παρει οπως τα Dirt,Grid και παει λεγοντας. Ποσο μαλλον να κατσουν να ασχοληθουν με τετοια παιχνιδια.

 

Επισης συμφωνω οτι παρολο που στην πραξη βγαινεις κερδισμενος με τις καρτες απο το παραπανω bundle,ε συγνωμη αλλα δεν ειναι κατι που πρεπει να εισαι περιφανος κιολας. Εβγαλες 1-2ευρω πχ απο το ταδε bundle και κατι εγινε.

 

Ο αλλος τα ''βγαζει'' αυτα αν περιμενει και αγοραζει γνωστα παιχνιδια μονο στις εκπτωσεις steam τελη του χρονου.

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι προτιμώ να μη λερώνω τη Steam συλλογή μου συγκεντρώνοντας indie σκουπίδια που δε τα'χει ακουστά ούτε η μάνα τους.

 

Μπορείς να αφαιρέσεις οριστικά όποιο θέλεις απ' τη συλλογή σου και πολύ εύκολα μάλιστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι προτιμώ να μη λερώνω τη Steam συλλογή μου συγκεντρώνοντας indie σκουπίδια που δε τα'χει ακουστά ούτε η μάνα τους.

Ομοίως.Δε μπορώ να πηγαίνω να δω τι θα με ενδιέφερε να εγκαταστήσω και στα 10 παιχνίδια να βλέπω 7 που δεν αντιλαμβάνομαι καν ποιά είναι, πώς και πότε τα πήρα.Βέβαια νομίζω πως πλέον μπορείς να καταργήσεις κάποιο παιχνίδι από τη συλλογή σου αφότου πουλήσεις τις κάρτες και να σου μείνει το κέρδος από την επένδυση.Τέσπα, πολύς χαμός για το τίποτα imho όλη η φασαρία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...