Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άρχισαν οι εκπτώσεις και δεν φορτώνει με καμία δύναμη το store;

Μια χαρά φόρτωσε σε μένα.

Τίποτα το ενδιαφέρον εκτος του GTAV στα 29.99€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν ξέρω, για αρκετή ώρα δεν φόρτωνε τίποτε. Τώρα είναι εντάξει (αν και κάνει κάτι σκαλώματα μια στο τόσο, κάτι λευκές οθόνες...)

 

Αν πάρω κάτι, θα είναι το Sorcery! και ή το Pike and Shot ή το Sengoku Jidai. Κανονικά, όμως, με 6 beta να τρέχουν και κάμποσα διαμαντάκια να κάθονται, τίποτε δεν έπρεπε να πάρω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θα πάρω κάτι παλιά διαμαντάκια που δεν αξιώθηκα ακόμα να τα τιμήσω από το steam 

HL1 με τα expansions, Max Payne 1 ,the haunted:hells reach και ίσως και κάποιο far cry 

όλα για ένα κομμάτι ψωμί :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προηγούμενα sales για ωρες υπολειτουργουσε η σελίδα του steam ,τωρα μπήκαν είδαν οτι ειναι μάπα και ολα μια χαρα! :-D

Επεξ/σία από Votritis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως δεν εχω δει παιχνιδι που καν να σκεφτω οτι αξιζει να το παρω...μονο το Watchdogs στα 26 αλλα αυτο δεν ειναι στο steam :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα αυτά είναι φήμες. Κάθε φορά που πέφτει για πολύ ώρα το Steam, 2-3 ομάδες θα κάνουν tweet για να αναλάβουν την ευθύνη. Τουλάχιστον ο λογαριασμός της Phantom Squad έχει ανασταλεί. Μακάρι να πάρουν σειρά και οι υπόλοιποι (ούτε καν) skiddies.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σε δίλημμα. Να πάρω το Mordheim στα 13€ που το έχει σήμερα ή το Shadow of Mordor στο 10άρικο?

 

Το Mordheim τα αξίζει τα λεφτά του? Είχα ασχοληθεί με το X-Com1 αλλά το είχα βαρεθεί αρκετά γρήγορα, εξαιτίας της δυσκολίας που είχε από ένα σημείο και μετά να συγκεντρώσω resources.

 

Εδώ η κατάσταση από επίπεδο δυσκολίας τι λέει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...