Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα βάλει το Dead by Daylight για το free weekend και τώρα μου έχει αφήσει μια σπαστική καρτέλα στο Inventory, που είναι και not available συνεχώς, ξέρει κανείς πως φεύγει;

 

image.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το έχουν κι άλλοι αυτό. Λογικά θα φύγει με το επόμενο steam maintenance (κάθε Τρίτη βράδυ) ή με το επόμενο steam client update...ή... δεν θα φύγει καθόλου και θα σου σπάει τα νεύρα. Μη δίνεις σημασία. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με DSL δεν έχω χρόνο να κατεβάσω μέρες θέλει ελεος

 

Κι εγώ ADSL έχω, είχαν δώσει free weekend και το The Division από την Παρασκευή, το έβαλα να κατεβαίνει 40GB και την Κυριακή 5 ωρίτσες πρόλαβα να παίξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω που χάρηκα για τις paysafe μου βγήκε ξυνο.

http://news247.gr/eidiseis/oikonomia/epixeiriseis/telos-h-paysafe-sthn-ellada.4434933.html

 

Αυτό έχει προηγηθεί της ανακοίνωσης της ίδιας της PaySafe σήμερα πως επέστρεψε. Ουσιαστικά αυτό που θα ψηφιστεί με το νομοσχέδιο (αν γίνει κιόλας τους επόμενους μήνες), είναι ότι καταργείται η ανωνυμία. Ένα επικυρωμένο account στην PaySafe με ονοματεπώνυμο δεν θα έχει πρόβλημα, οπότε φορτώνεις εκεί τους κωδικούς και μετά όπου θες. Το μόνο που μένει είναι να μάθουμε (όταν γίνει αυτό), από που θα προμηθευόμαστε ονομαστικά τις κάρτες πλέον, λογικά μαζί με "χαράτσι".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε δεν θα έχουν κανα νόημα πλέον.Θα το κανουν σαν να εχεις μια κάρτα απο τράπεζα και θα σου κρατάνε προμήθεια.Πιο σίχαματα και απο τον κόσμο του warhammer εχουν καταντήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε δεν θα έχουν κανα νόημα πλέον.Θα το κανουν σαν να εχεις μια κάρτα απο τράπεζα και θα σου κρατάνε προμήθεια.Πιο σίχαματα και απο τον κόσμο του warhammer εχουν καταντήσει.

 

Λογικά ναι, αλλά και πάλι παραμένει ευκολότερη λύση απ' το να μπλέξεις με τράπεζες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ευκολοτερη λυση δεν τη λες...δεν νμζ δλδ το αντε βγες βρες το κοντινοτερο καταστημα που εχει καρτες paysafe φτιαξε τα στοιχεια σου για αυτη και μετα φορτωνε καθε λιγο και λιγακι να ειναι ευκολοτερο απο μια απλη χρεωστικη καρτουλα που εχει παντα λεφτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ευκολοτερη λυση δεν τη λες...δεν νμζ δλδ το αντε βγες βρες το κοντινοτερο καταστημα που εχει καρτες paysafe φτιαξε τα στοιχεια σου για αυτη και μετα φορτωνε καθε λιγο και λιγακι να ειναι ευκολοτερο απο μια απλη χρεωστικη καρτουλα που εχει παντα λεφτα...

 

Η διαδικασία θα είναι πάνω κάτω σχεδόν ίδια. Μια φορά θα κάνεις account στην paysafe (εγώ πχ έχω ήδη) και μετά δεν νομίζω ότι είναι τόσο δύσκολο όσο το παρουσιάζεις να μπεις και απλά να βάλεις τον κωδικό. Και για να μη μιλάμε με εικασίες, αυτή τη στιγμή δεν ξέρουμε καν τι και αν θα αλλάξει, οπότε ότι λέμε δεν ισχύει. Είναι η ευκολότερη λύση προς το παρόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας όπως βολεύεται ρε παιδιά. Αν κάποιος έχει μονίμως λεφτά στην τράπεζα δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθεί με paysafe, από την άλλη όποιος δεν θέλει να έχει πάρε δώσε με τράπεζες και χρεωστικές τότε ναι, θα προτιμήσει paysafe.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...