Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια ηθελα να ρωτησω στο costum info box υπαρχει καποιος περιορισμος οσον αφορα ποσους χαρακτηρες μπορεις να βαλεις?Απο ενα σημειο και μετα κανω save αλλα το steam ζαρτ δεν το αποθηκευει με τιποτα...

Νομίζω έχει όριο 8.000 χαρακτήρες αλλά μπορείς να κάνεις αποθήκευση και με περισσότερους, απλά κόβει το κείμενο στο τέλος. Μήπως έβαλες τίποτα ειδικούς/περίεργους χαρακτήρες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομίζω έχει όριο 8.000 χαρακτήρες αλλά μπορείς να κάνεις αποθήκευση και με περισσότερους, απλά κόβει το κείμενο στο τέλος. Μήπως έβαλες τίποτα ειδικούς/περίεργους χαρακτήρες;

 

 

Το μικρυνα σημαντικα τωρα....Ναι εκανα αποθηκευσεις και μου εκοβε το κειμενο η ***.Δεν ξερω τι εννοεις με τους περιεργους χαρακτηρες...

Το φτιαχνω ακομη βεβαια.Μολις τελειωσω με το καλο τις πανελλαδικες,θα το φτιαξω οπως του αρμοζει

 

Edit:Ενταξει κομπλε εβγαλα κατι http:// που ειχα και απελευθερωσα χωρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Υποθέτω πως δεν γίνεται να έχεις το mobile authenticator σε 2 κινητά, έτσι; Παιζει ο αδερφός μου απο το ακαου μου και του ζητάει συνέχεια το steam guard. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθέτω πως δεν γίνεται να έχεις το mobile authenticator σε 2 κινητά, έτσι; Παιζει ο αδερφός μου απο το ακαου μου και του ζητάει συνέχεια το steam guard. 

 

Γίνεται, αλλά: 1. δεν επιτρέπεται, 2. δεν είναι καθόλου ασφαλές ιδίως αν μπλέκει δεύτερο άτομο, 3. θέλει root και στα 2 κινητά (ή ένα rooted κινητό και winauth ή αντίστοιχο στο pc).  Αυτό που έχω bold είναι το σημαντικότερο.

 

Εντελώς εγκυκλοπαιδικά το αναφέρω λοιπόν, με το winauth κ ένα rooted κινητό μπορείς να κάνεις κλώνο του authenticator στο desktop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια γνωριζετε να τα προγραμματα τυπου idle master http://www.steamidlemaster.com/ ειναι οκ με το επισημο steam, γιατι δεν εχω καμια ορεξη για κανενα ban ή τιποτα αλλες δυσαρεστες συνεπειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια γνωριζετε να τα προγραμματα τυπου idle master http://www.steamidlemaster.com/ ειναι οκ με το επισημο steam, γιατι δεν εχω καμια ορεξη για κανενα ban ή τιποτα αλλες δυσαρεστες συνεπειες

Το χρησιμοποιώ πολύ καιρό και δεν έχω κάποιο θέμα. Βασικα μ εχει σωσει απο πολυ κοπο και χρονο  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια γνωριζετε να τα προγραμματα τυπου idle master http://www.steamidlemaster.com/ ειναι οκ με το επισημο steam, γιατι δεν εχω καμια ορεξη για κανενα ban ή τιποτα αλλες δυσαρεστες συνεπειες

είχα φοβίες για 1 χρόνο με το συγκεκριμένο. εν τέλη το τρέχω εδω και κάμποσους μήνες άφοβα και εχω βγάλει καμιά 20ε απο τις κάρτες.

να ναι καλά οι foil :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι ο μονος που αντιμετωπιζω προβλημα με τα mail; Ξεχασα τον κωδικο μου και παλευω εδω και 2 ωρες να μου στειλουν καποιο ημεηλ με τον κωδικο και δεν ερχεται τιποτα. Μετα που βγηκα απο το steam και ξανα δοκιμασα να ξανα στειλω ηρθε ενα mail με τον κωδικο που ειχα ζητησει πιο πριν και δεν το δεχθηκε.

 

Εχει κανεις καμια ιδεα; Εχω ζητησει να αλλαξω pass εδω και 1 ωρα και δεν εχει ερθει κανενα mail για να προχωρησω την διαδικασια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ειμαι ο μονος που αντιμετωπιζω προβλημα με τα mail; Ξεχασα τον κωδικο μου και παλευω εδω και 2 ωρες να μου στειλουν καποιο ημεηλ με τον κωδικο και δεν ερχεται τιποτα. Μετα που βγηκα απο το steam και ξανα δοκιμασα να ξανα στειλω ηρθε ενα mail με τον κωδικο που ειχα ζητησει πιο πριν και δεν το δεχθηκε.

 

Εχει κανεις καμια ιδεα; Εχω ζητησει να αλλαξω pass εδω και 1 ωρα και δεν εχει ερθει κανενα mail για να προχωρησω την διαδικασια..

Κάνε από την αρχη resend και περίμενε κανα μισάωρο να σου έρθει το πρώτο email. Μην βιάζεσαι, ίσως αργεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...