Προς το περιεχόμενο

Στον Περαια το λιμανι ειναι βαθυ!


Pireotis88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Name : Prevelis

Company : ANEK Lines

 

 

 

 

 

 

Name : Artemis

Company: ANEK Lines

 

 

 

 

Name : Theofilos

Company : NEL Lines

 

 

 

 

 

 

Name : European Express

Company : NEL Lines

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει σε καποιους να αρεσει...μπλα μπλα δεν ειναι η περιοχη συζητησης?? Μπορει καποιος να θελει..εσυ δεν θες..το σεβομαι..Απο οτι καταλαβα παροτι μενεις Πειραια προς λιμανι πλευρα δεν κοβεις βολτες =ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Blue Star 1 Blue Star 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Name : Agios Georgios

Company : Ventouris Sea Lines

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Επεξ/σία από paredwse
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω ιδεα απο πλοια, Δεν ειμαι Πειραιωτης και η θαλασσα μου αρεσει για το καθιερωμενο ετησιο κολυμπι και τα ψαρια αν και δεν ψαρευω!

 

Ομως θελω να πω μπραβο μονο και μονο για το οτι φαινεται πως αγαπας το χομπυ σου και αυτο χρειαζομαστε. Χαρουμενους ανθρωπους να αγαπουν κατι και να το μεγαλωνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα πολυ καλη συλλογη! Ο παππους μου εχει κατι βιντεο απο ολα του τα πλοια στο λιμάνι του Πειραιά, θα του τα ζητησω και θα στα δωσω. Μιλαμε για καπου στις 20-30 βιντεοκασετες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει σε καποιους να αρεσει...μπλα μπλα δεν ειναι η περιοχη συζητησης?? Μπορει καποιος να θελει..εσυ δεν θες..το σεβομαι..Απο οτι καταλαβα παροτι μενεις Πειραια προς λιμανι πλευρα δεν κοβεις βολτες =ρ

 

Κοίτα, ΟΚ, σέβομαι την κ@υλα σου όμως ακριβώς γι αυτό το λόγο υπάρχουν πχ τα κανάλια στο youtube. Τα forums είναι για συζήτηση όχι για πινακοθήκες-βιντεοθήκες-κλπ ... και εμένα μου αρέσουν τα ζειμπέκικα αλλά δε νομίζω ότι θα είχε αξία να άνίξω ένα thread με 354 links σε ζειμπέκικα στο youtube.

 

Η φημοσιοποήση του link για το κανάλι σου θα ήταν ένα πολύ ωραίο έναυσμα γι ακουβέντα γύρω από τα πλοία και τον Πειραιά, αλλά η ανάρτηση της βιντεοθήκης σου κουράζει

 

offtopic1:

Το subject με λιγη προσπάθεια γίνεται σύνθημα των βάζελων.

 

Offtopic2:

+ ότι μοιάζει με τίτλο ψυχολογικής τσόντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι λάθος που έγινε σύνθημα ..παρότι είναι βαθυ και συνήθως απευθύνεται στους παοκτσηδες που τους τρέφω ιδιαίτερη συμπάθεια ! Και μάλιστα προβλέπω λόγω Σαββιδη να κάνουν πρωταθλητισμό (επιτέλους ) εν τω μεταξυ αυτο το 354 .μ θυμιζεις εμένα όταν βαριεμαι να γράψω τον ακριβή αριθμό σε κάτι ..231 συγκεκριμένα είναι ..και δεν έχω πόστ άρει κάποια..δεν τα μέτρησης απλα είδα τις playlists :P κοιτά ξαναλέω επειδη είναι Μπλα Μπλα για αυτο το ποσταρισα.σε κάποιους αρέσει (2-3 απο ότι είδα) ποιο είναι το κακο είναι πιο οφ τοπικ απο αλλα οφ τοπικ εδω :s :s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Name : Nissos Chios

Company : Hellenic Seaways

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Name : Apollon Hellas

Company : Hellenic Seaways

 

 

 

 

 

 

 

Name : Alexander 5

 

 

 

 

Name : Elena F

 

 

 

Επεξ/σία από paredwse
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παρακαλώ το κάθε video σε δικό του spoiler.

Μηνύματα που δεν ακολουθούν αυτόν τον απλό κανόνα θα αφαιρούνται άνευ ετέρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...