Προς το περιεχόμενο

Curiosity (Mars rover).


firewalker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 260
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν αρπαζόμαστε αλλά καταντάει βαρετό όσοι το παίζουν cool internet άθεοι να κάνουν τα πάντα ένα debate god vs no god και από εμπειρία δεν θα αργήσει να μπει κάποιος και να αρχίσει να φωνάζει και να ωρύεται και να @@μυθεί το σύμπαν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αρπαζόμαστε αλλά καταντάει βαρετό όσοι το παίζουν cool internet άθεοι να κάνουν τα πάντα ένα debate god vs no god και από εμπειρία δεν θα αργήσει να μπει κάποιος και να αρχίσει να φωνάζει και να ωρύεται και να @@μυθεί το σύμπαν.

 

Είμαι κουλ και από κοντά, ρώτα να σου πουν;ρ

 

αλλά κατά τα ΑΛΛΆ ότι είπε ο firewalker.;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι μωρε, ισως απο τα πιο σημαντικα επιτευματα της ανθρωποτητας, γιατι να χαρει καποιος.

 

Σέβομαι οτι για κάποιους μπορεί να αποτελεί το πιο σημαντικό επίτευγμα. Άλλο όμως το χαίρομαι και άλλο γυροφέρνω απο δω και από εκεί, χοροπηδάω, κοκορεύομαι για την Αμερική και μοιράζω "δώσε πέντε" επί 20' και βάλε.

 

Εγώ δεν έχω εμπιστοσύνη σε κανέναν. Και αμφιβάλλω οτι αν βρουν κάτι θα το ανακοινώσουν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σέβομαι οτι για κάποιους μπορεί να αποτελεί το πιο σημαντικό επίτευγμα. Άλλο όμως το χαίρομαι και άλλο γυροφέρνω απο δω και από εκεί' date=' χοροπηδάω, κοκορεύομαι για την Αμερική και μοιράζω "δώσε πέντε" επί 20' και βάλε.

 

Εγώ δεν έχω εμπιστοσύνη σε κανέναν. Και αμφιβάλλω οτι αν βρουν κάτι θα το ανακοινώσουν.[/quote']

 

πιστεύω ότι τα επιτεύγματα στον τομέα της μηχανικής που έχει πάνω τυ σαν όχημα υπερτερούν της αποστολης.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω εμπιστοσύνη σε κανέναν. Και αμφιβάλλω οτι αν βρουν κάτι θα το ανακοινώσουν.

 

Ντάξει δε τρέχει τίποτα, εδώ άλλοι θεωρούν ότι τα τσιτάχ είναι σκύλοι, τόσα έχουν δει τα μάτια μας εδώ μέσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σχεδίαζες κάτι για μια δεκαετία για να το στείλεις σε άλλον πλανήτη και τελικά το κατόρθωνες (με μη δοκιμασμένες μεθόδους)... Προσωπικά σαν μηχανικό που παρακολουθούσα καιρό το project, με τρέλανε.

 

Κατά τα άλλα ο Odyssey εκπέμπει σε UHF και το Curiosity σε X-Band. Μη κρυπτογραφημένα. Βρες εξοπλισμό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει δε τρέχει τίποτα, εδώ άλλοι θεωρούν ότι τα τσιτάχ είναι σκύλοι, τόσα έχουν δει τα μάτια μας εδώ μέσα

...και που ν' ακούσεις, ότι τα panda δεν είναι αρκούδες! Καντήλες θα πετάξεις...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και που ν' ακούσεις' date=' ότι τα panda δεν είναι αρκούδες! Καντήλες θα πετάξεις...[/quote']

 

Ελα μωρέ, αυτό δεν είναι τίποτα, εδώ είναι ολυμπιακό άθλημα το τραμπολίνο.;ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ολα αυτα, και εγω χαρηκα για την επιτυχη προσγειωση και οτι οντως ειναι ενα μεγαλο επιτευγμα της ανθρωποτητας κλπ... αλλα θα χαιρομουν πιο πολυ αν ολοι οι ανθρωποι (επιστημονες) και χωρες ειχαν προσβαση στα δεδομενα που θα φερει αυτη η αποστολη και δεν θα κρυψει η NASA ενα μεγαλο κομματι τους..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ειναι φιλε μου η ζωη.

Και γω,αμα τα σκασω να παρω κανα καλο κοματι κρεας,θα φαω τον καλο το μεζε και τα κοκαλακια με κανα λιπουδακι θα τα πεταξω στα σκυλια.Δεν θα πεταξω το φιλετο και θα φαω τα κοκαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...