Προς το περιεχόμενο

Camera για Video Clip?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας! Θα ηθελα να μαθω, ποια οικονομικη καμερα θα μου προτεινατε (ειτε βιντεοκαμερα ειτε DSLR) για ενα ερασιτεχνικο βιντεο κλιπ που θελουμε να κανουμε για την μπαντα μας? Ποια ειναι η ποιο οικονομικη και συναμα, ποιο καλη απο θεμα εικονας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγόρασα σήμερα μια από το Lidl με 130€ HD 1920X1080 μένει να την δοκιμάσω γιατί θέλουν φόρτωμα οι μπαταριές...Και ένα Test Video που βρήκα στο Youtube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγόρασα σήμερα μια από το Lidl με 130€ HD 1920X1080 μένει να την δοκιμάσω γιατί θέλουν φόρτωμα οι μπαταριές...Και ένα Test Video που βρήκα στο Youtube

χμμμ... δεν κακο! καμια αλλη ιδεα?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες οικονομική τι budget εννοείς?

Υπάρχει εμπειρία σε video με dslr?

ναι υπαρχει εμπειρια. Δεν εχουμε καποιο budget συγκεκριμενο, απλα κανω μια γενικη ερωτηση. Εσυ ας πουμε ποια οικονομικη λυση θα προτεινες?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1100d και ισως ενας 50αρης φακος για καλυτερα κοντινα σε πορτρετα. Θα εχεις πολυ καλυτερο βαθος πεδιου απο οποιαδηποτε οικονομικη καμερα & αν μπεις στην διαδικασια της επεξεργασιας κατα την γνωμη μου θα εχεις καλυτερα αποτελεσματα. Πχ δες ενα τυχαιο sample που βρηκα στο youtube
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1100d και ισως ενας 50αρης φακος για καλυτερα κοντινα σε πορτρετα. Θα εχεις πολυ καλυτερο βαθος πεδιου απο οποιαδηποτε οικονομικη καμερα & αν μπεις στην διαδικασια της επεξεργασιας κατα την γνωμη μου θα εχεις καλυτερα αποτελεσματα. Πχ δες ενα τυχαιο sample που βρηκα στο youtube

 

Αρκετα καλη θα ελεγα! Ενας φιλος μου εχει την 550D και μου ειπε πως ειναι καλυτερη απο την 1100... εσυ ποια θεωρεις καλυτερη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...