Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Εκτυπωτή


infini

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από μια επώδυνη εμπειρία 2 ετών με έναν hp 930C (ελλαττωματικός εκ κατασκευής, αντικαταστάθηκε και μετά από 2 χρόνια έσπασαν τα

καπάκια που κουμπώνουν τα μελάνια), έχω καταλήξει σε 3 μοντέλα. LEXMARK Z65, HP 6122 και Canon i550. Εκτυπώνω αρκετές σελίδες το μήνα,κυρίως κείμενα, με ενδιαφέρει πολύ η ταχύτητα και όχι τόσο η φωτογραφική ποιότητα και εκτυπώνω κυρίως με επιλεγμένη την χαμηλή ποιότητα για εξοικονόμηση μελανιού. Χρησιμοποιώ συνήθως την επιλογή για εκτύπωση διπλής όψης μέσω του driver του εκτυπωτή και όχι του ειδικού cardridge. Θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας σχετικά με αυτά τα 3 μοντέλα. Έχω διαβάσει ότι το μοντέλο της Canon δεν έχει αισθητήρα χαρτιού με αποτέλεσμα ορισμένες φορές να υπάρχει πρόβλημα στην εκτύπωση διπλής όψης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα ότι οι κεφαλές του Canon θέλουν συχνό καθάρισμα ειδικά αν χρησιμοποιούνται για εκτύπωση κειμένου και ότι κάθε φορά που τον ανοίγεις καθυστερεί κάπως. Ισχύει αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mallon Lexmark gia ta sigkekrimena xrimata. Alla an thes kirios mauro keimeno kai taxitita skepsou kai ena laserjet, px. ton Okipage B4200 A4. Fthinos. kaloftiagmenos, tha sou kostisei akribotera arxika alla tha bgalei ta lefta tou stin xrisi. Des episis kai tous fthinous Brother.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...