Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι ωραιο tool αλλα αυτα στα βαζουν τα ιδια τα games δεν νομιζω οτι πολυχρειαζεται .Αnyway ,αυτο κανει αυτοματη αναβαθμιση ειναι δηλαδη updater ή ειναι απλα το τελευταιο dx? Εγω που το ετρεξα μου ειπε οτι εχω newer version και δεν χρειαζεται .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι installer -  updater από την βάση του DX έως κ την τελευταία version.

Οκ  ότι σου έγραψε,ναι σε μερικά παιχνίδια - προγράμματα ειναι ενσωματωμένο και το βάζουν μόνα τους,καλό όμως είναι επειδή το κάνουν στο φόντο να το τσεκάρουμε και εμείς με αυτόν τον τρόπο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι installer -  updater από την βάση του DX έως κ την τελευταία version.

Οκ  ότι σου έγραψε,ναι σε μερικά παιχνίδια - προγράμματα ειναι ενσωματωμένο και το βάζουν μόνα τους,καλό όμως είναι επειδή το κάνουν στο φόντο να το τσεκάρουμε και εμείς με αυτόν τον τρόπο..

Ωραιος ..Αρα ψαχνει μονο του και βρισκει στο site της microsoft τους τελευταιους dx και τους εγκαθιστα αν χρειαστει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπηκα λιγο σε spectator και πραγματικα ειναι αλλο παιχνιδι.. το εβαλα μεχρι και high Και κατω απο 30φπς δεν επεσε... οποτε μαλλον εχουμε πολλες βελτιωσεις μεχρι τιν τελικη εκδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το υπολογιστη της υπογραφης μου δεν θα εχω θεμα ε >?

Απο Cpu και Ram εισαι μια χαρα. Λογω καρτας γραφικων ομως θα ριξεις τις ρυθμισεις και πιστευω οτι θα εισαι πανω κατω στο Medium,αναλογα με τα φιλτρα που θα βγαλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το υπολογιστη της υπογραφης μου δεν θα εχω θεμα ε >?

Ωραιο συστυματακι εχεις,μονο η καρτα γραφικων θα σε κρατησει πισω,ναι καπως στα medium και low shadows κτλπα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκε και το Obliteration, μας λείπει η Paracel Storm (συνεχίζω να λέω για Παρασκευή) για να δούμε και τα jets και ίσως Commander.

 

ενταξει καταπληκτικο μοδε... γινετε χαμος πραγματικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ο επομενος χαρτης θα ειναι ανοιχτος για ολους ή μονο για τους "και καλα premium"?

 

Κάτσε να μπει πρώτα. :P

Αν μπει πάντως, θα είναι ανοιχτός για όλους. Οι Premium απλά είχαν προβάδισμα πότε να ξεκινήσουν την beta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...