Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τι κριμα να μη παιζει σωστα στα 7 η ΒΕΤΑ.

αλλα δε βαριεσαι ετσι και αλλιως μετα απο κανα χρονο θα το αγορασω μολις πεσει στα 30€ το premium.AXAXAXXXAAXx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θες το start buttom βαλε απυθειας τα win8.1

για μενα παντως δεν αξιζει να τα βαλεις..εβαλα προχθες τα 8.1 και δεν ειδα διαφορα,

προτεινω απλα να μεινεις με αυτα που εισαι (win7 υποθετω εχεις)

και να περιμενεις την τελικη εκδοση του παιχνιδιου που ειναι στα τελη του μηνος,

ετσι βλεπεις και κανεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με νέους drivers (13.11 beta 1) και το patch που διάβασα ότι έγινε στο bf4 έχω πλέον 40 frames μέσω όρο στο high με την 6950. Σιγά σιγά πάμε προς τα επίπεδα του BF3. Άντε ρε DICE και AMD πάμε λίγο ακόμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πιο προγραμμα τσεκαρετε το cpu Ποσο τρεχει? με τον windows? γτ εμενα παει μεχρι 95% και χρηση το bf4 80%... αρα αμα τα γραφει σωστα εμενα δε με κοβει το cpu.  και δεν ειναι λογικο αυτο συμγφωνα με αυτα που διαβαζω... phenom 2 960T εχω

 

Εγώ έχω το http://www.hwinfo.com/download.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζοντας δημιουργείς άλλη άποψη,Παίζοντας άλλη.. εγώ δεν βλέπω πουθενά όλα αυτά που γράφονται εκτός του ότι δεν είναι και κανένα εξαιρετικό παιχνίδι το multi τουλάχιστον,και τις τιμές παρακάτω τις βρίσκω πολύ καλές έως άριστες αν εξαιρέσεις το 80αρι στην κάρτα (που και αυτό είναι μέσα στα πλαίσια)μέσα σε μια ώρα παιχνιδιού,και αυτό επειδή είχα ξεχάσει να ενεργοποιήσω το precision κάτι που το κουτί μου το χρειάζεται..

 

post-227308-0-77287700-1381287850_thumb.png  post-227308-0-74779000-1381287864_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...