Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λίγο off topic , αλλά αν περάσουμε τα windows 8.1 πάνω από τα 7 για να κρατήσουμε τα παλιά αρχεία δηλαδή, υπάρχει κάποιο μειονέκτημα σε αυτή τη μέθοδο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις κανεις προβλημα μεσα στο παιχνιδι? δλδ να προχωραει και μετα να τον ξαναπεταει πισω εκει που ηταν? και σε πινγκ ειμαι καλα(70-80) και σε φπς.. δε μπορω να καταλαβω τι γινετε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν μπω το εκανα update το punkbuster και μου εγινε κανονικα και μετα ξεκινησε να μου το κανει αυτο το προβλημα.. θα ξαναδοκιμασω και αυριο να δω τι παιζει.

 

 

κατι αλλο. διαβαζα οτι η βετα κλεινει στισ 11 οκτωβρη? για ολους η μονο η οπεν? και στα public/plaisio δινουν to china rising μονο για προπαραγγελιες η και αμα το αγορασεις και μετα.. και θα ειναι διαθεσιμο στισ 1 νοεμβριου ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που σου κανει ειναι μαλλον θεμα server αν οχι σιγουρα .Προσπαθησε να μην μπαινεις σε Αγγλικο ,μπαινε σε Γερμανικο καλυτερα .

 

Ναι το china rising θα μπορεις να το παιξεις μετα ,1η Noεμβριου τωρα δεν ξερω αλλα οχι απο την αρχη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα ξαναπαιξει σε αυτο το σερβερ και ηταν κομπλε.. θα το κοιταξω και αυριο καλυτερα και σε αλλους σερβερ... οχι αλλο λεω.. το china rising δε το δινουν δωρο με το βασικο παιχνιδι στο πλαισιο κ παβλικ? αμα δε το κανεις προπαραγγελια το βασικο παιχνιδι και το παρεις οταν βγει θα το δινουν παλι δωρο η αυτο ειναι μονο για προπαραγγελιες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως αυτό το οτι δεν υποστηρίζονται σωστα τα windows 7 είναι τραγικό.ελεος ένα λειτουργικό πρίν είναι,ας κάνουνε κάτι γι αυτό


εχω 53 προγραμματα και 35 Games εγκατεστημενα στα win7 τώρα θα πρέπει να κάνω φορματ τα windows 8 και να τα ξαναεγκαταστησω και τα 88 ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ? Ε ΟΧΙ ΡΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως αυτό το οτι δεν υποστηρίζονται σωστα τα windows 7 είναι τραγικό.ελεος ένα λειτουργικό πρίν είναι,ας κάνουνε κάτι γι αυτό

εχω 53 προγραμματα και 35 Games εγκατεστημενα στα win7 τώρα θα πρέπει να κάνω φορματ τα windows 8 και να τα ξαναεγκαταστησω και τα 88 ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ? Ε ΟΧΙ ΡΕ

35 games ? τι στο καλό, όταν δεν παίζεις ένα παιχνίδι το κρατάς ; γιατί για να παίζεις 35 παιχνίδια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα ξαναπαιξει σε αυτο το σερβερ και ηταν κομπλε.. θα το κοιταξω και αυριο καλυτερα και σε αλλους σερβερ... οχι αλλο λεω.. το china rising δε το δινουν δωρο με το βασικο παιχνιδι στο πλαισιο κ παβλικ? αμα δε το κανεις προπαραγγελια το βασικο παιχνιδι και το παρεις οταν βγει θα το δινουν παλι δωρο η αυτο ειναι μονο για προπαραγγελιες?

Ειναι καταρχην με την προπαραγγελια αλλα εχω την αισθηση οτι οταν θα κυκλοφορησει στα ραφια θα υπαρχει το κουτι της special edition με το china rising μεσα .Κατι αντιστοιχο ειχε συμβει απο οσο θυμαμαι με το bf3 limited edition οπου εγω το ειχα προπαραγγειλει και  οταν βγηκε το επισημο παιχνιδι θυμαμαι το εβλεπα στα ραφια για καποιο χρονικο διαστημα .Ετσι και αλλιως ομως θα μπορεις να το αγορασεις ξεχωριστα σαν expansion οταν βγει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κρατάω μερικά γιατί μ αρέσουν και θέλω να τα ξαναπαίζω .ασε που έχω και 7 terabytes σκληρούς δίσκους


 


 


35 games ? τι στο καλό, όταν δεν παίζεις ένα παιχνίδι το κρατάς ; γιατί για να παίζεις 35 παιχνίδια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...