Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Πιο ενοχλητικό είναι η αντίπαλη ομάδα να παίρνει τα οχήματα και η δική σου να τα αφήνει για να τα πάρουν οι άλλοι.

Αν δεν θέλετε οχήματα, infantry only & COD. ;)

Battlefield = οχήματα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΡΑΓΙΚΟΙ οι προγραμματιστές του παιχνιδιού,έχω AMD FX-8320 3.5 GHz Eight Core Socket και Gigabyte Radeon HD7950 3GB και το παιχνίδι στα high settings έχω stuttering,ενω στο Crysis 3 στα Ultra με 2-3 φίλτρα στα off το παίζω νεράκι.

ΔΕΝ φταίνε οι υπολογιστές μας παιδιά ΟΥΤΕ οι drivers ,είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΓΡΑΜΜΕΝΟ και ΚΑΚΟΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟ το παιχνίδι. Δωσανε τα ρέστα τους πάλι .Αιντε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μενα παντως τρεχει νερο,πανω απο 60fps ολα ultra και με AA.τι windows εχεις φιλε μου?στα 7αρια ειπανε εχει θεμα το παιχνιδι.στα 8αρια τρεχει καλυτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μην τρελενεστε...Open beta ειναι...ξεχνατε πως ηταν το bf3 στην beta του οπου οι στρατιωτες χωνονταν στο εδαφος ή το επαιζαν αεροπλανακια? Στην κανονικη εκδοση τα γραφικα θα ειναι μερικα κλικ παραπανω απο το 3 στο multi + ποιο χαοτικο περιβαλλον. Στο single πιστευω θα δουμε ποιο τρελο γραφικο οπως αλλωστε γινεται παντα...frostbite engine λεγεται αυτο..δεν νομιζω να απογοητευσει κανεναν.

Αν δεν ειμαστε ικανοποιημενοι με τα γραφικα  της σειρας battlefield που ειναι απο τα λιγα παιχνιδια που καιει ματια σε γραφικα, τοτε πού παμε :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μενα παντως τρεχει νερο,πανω απο 60fps ολα ultra και με AA.τι windows εχεις φιλε μου?στα 7αρια ειπανε εχει θεμα το παιχνιδι.στα 8αρια τρεχει καλυτερα!

windows 7 έχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάει για τσάι από το νέο CoD, τουλάχιστον από τα βιντεάκια αυτό καταλαβαίνω..


windows 7 έχω

Βάλε 8άρια να σωθείς γιατί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...