Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτά είναι τα next gen γραφικά που όλοι περιμέναμε;;;  :whistle:

Γιατι εσυ περιμενες να δεις πραγματικα next gen γραφικα απο παιχνιδι που θα παιζει και σε ps3?? :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το battlefield 3 ειχε καλυτερα γραφικα στο single player . Επιτηδες το κανουν γιατι αν ειχε το ιδιο καλα γραφικα και στο multi τοτε θα ειχε περισσοτερο lag γιατι δεν εχουν ολοι οσοι παιζουν multiplayer high end pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, απλά θα τολμούσα να πω πως είναι από απογοητευτικά έως οκ.Και το σπαστικό είναι ότι δεν έχουν καθόλου σταθερή ποιότητα.

 

Αποστολή από το Insomnia App εξετελέσθη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να φτιαξεις ενα pc με τις προτεινομενες απαιτησεις της εταιριας θες γυρω στα 600ευρο-650ευρο που δεν ειναι τοσα πολλα,και αρα δεν χρειαζεσαι High end pc γιαυτο. Επισης ειναι παρα πολυ ευκολο και λογικο να αλλαζεις καρτα γραφικων για να απολαμβανεις καλυτερα γραφικα απο τις κονσολες αν ξερεις την σωστη στιγμη για να αγοραζεις παιχνιδια στις κονσολες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχει αρχισει και παρουσιαζεται αυτο το προβλημα σε πολλους μεταξυ των οποιων και σε μενα..

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955064763021259141/

Με πεταει το pb και κατα το update μου γραφει error στο convertion .Χθες το βραδυ ειχα κανει το τελευταιο update και δεν ειχε παρουσιαστει προβλημα ,σημερα σκαλωσε .Σε αλλους το ειχε απο χθες .Αν θελετε δοκιμαστε το να δειτε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβαλα τους νεους beta drivers της amd,αλλα ουσιαστικη διαφορα δεν βρηκα...

αντε να κερδισα 2-3fps περισσοτερα

εν το μεταξυ σε καποια σημεια μ κανει τρελα frames drops

λετε ρε παιδες να ειναι τοσο βαρυ τελικα;εδω το bf3 mp που παιζω ολα ultra και δεν εχω κολληματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβαλα τους νεους beta drivers της amd,αλλα ουσιαστικη διαφορα δεν βρηκα...

αντε να κερδισα 2-3fps περισσοτερα

εν το μεταξυ σε καποια σημεια μ κανει τρελα frames drops

λετε ρε παιδες να ειναι τοσο βαρυ τελικα;εδω το bf3 mp που παιζω ολα ultra και δεν εχω κολληματα..

Οχι η Beta φταιει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στα 2560 πάντως δεν περίμενα να το παίζω με μέγιστες λεπτομέρειες χωρίς aa για κανένα λόγο.Παίζει όμως γενικά πολύ στρωτά.Υπάρχουν βέβαια αδικαιολόγητα fps drops σε άκυρα σημεία.Δε νομίζω όμως ότι είναι κάτι παραπάνω από προβλήματα της συγκεκριμένης έκδοσης.Γενικά ιδιαίτερα βαρύ πάντως δεν πιστεύω να είναι.Το crysis 3 πχ μου 'κατσε πολύ βαρύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα με την open beta απο χθες βαρυνε ακομα περισσοτερο το παιχνιδι ...Ετσι ομως ειμαι τωρα με την 680 στα ultra παιζω αλλα οχι στρωτα ,δεν υπαρχει περιπτωση να βγαλω ετσι multiplayer .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα με την open beta απο χθες βαρυνε ακομα περισσοτερο το παιχνιδι ...Ετσι ομως ειμαι τωρα με την 680 στα ultra παιζω αλλα οχι στρωτα ,δεν υπαρχει περιπτωση να βγαλω ετσι multiplayer .

Βγαλε το MsAA x4 και θα παιζεις νερο,πιστευω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...