Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και χωρις αυτο παλι τα ιδια σκατα  φαινεται αστο ...Μην μπερδευεις την θολουρα με τα ασχημα γραφικα .Μια ματια στα κτιρια και στο νερο δειχνει του λογου το αληθες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι, αλλά FXAA δεν βάζουμε ποτέ, είναι κονσολο-ΑΑ.Ρίχνει πολύ την ποιότητα των textures και την στιγμή που τα γραφικά της BETA δεν λένε πολλά, αν βάλεις και αυτό καληνύχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ενταξει και εγω στο bf3 παντα  off το ειχα ,απλα ετσι οπως βλεπω το map ειναι το τελευταιο που με ενοχλει ...Θεωρω παντως το συγκεκριμενο map απο τις πιο μαλακιες maps .Δηλαδη μου φτιαξανε 5 ταρατσες για να καθονται ολοι να καμπεριαζουν και το κερασακι στην τουρτα ...ΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ...omg..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως χωρις FXAA ειναι καλυτερο τωρα που το δοκιμασα, αλλα δεν εχει μεγαλη διαφορα, τα γραφικα παραμενουν κατωτερα των προσδοκιων που ειχαμε βλεποντας τα trailers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ξεχνάς ότι το Multiplayer έχει αρκετά κατώτερα γραφικά από το Singleplayer..Αυτά που είδες στα βίντεο και είπες WoW, ήταν από SP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tιποτα το map αυτο ειναι το λιγοτερο απαραδεκτο για bf4 ...Eλπιζω οτι οπως στο bf3 με το metro ετσι και εδω βγαλανε στην beta την πιο μαλακια τους για να χρεωθει ολα τα bugs ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι ο i5 2500k τα βρίσκει σκούρα στο bf4 χτυπάει 100% σε όλους τους πυρήνες ενώ η GTX680 είναι κατά μέσο όρο στο 50% 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ενταξει και εγω στο bf3 παντα  off το ειχα ,απλα ετσι οπως βλεπω το map ειναι το τελευταιο που με ενοχλει ...Θεωρω παντως το συγκεκριμενο map απο τις πιο μαλακιες maps .Δηλαδη μου φτιαξανε 5 ταρατσες για να καθονται ολοι να καμπεριαζουν και το κερασακι στην τουρτα ...ΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ...omg..

 

Οχι 5, 15...τουλαχιστον..Να ναι καλα τα ελικοπτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι ο i5 2500k τα βρίσκει σκούρα στο bf4 χτυπάει 100% σε όλους τους πυρήνες ενώ η GTX680 είναι κατά μέσο όρο στο 50% 

Θες OC, αλλά το 50% GPU Usage είναι λόγω Win7..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι ο i5 2500k τα βρίσκει σκούρα στο bf4 χτυπάει 100% σε όλους τους πυρήνες ενώ η GTX680 είναι κατά μέσο όρο στο 50% 

 

τι να λεμε τωρα, και ο i7 2600k στα 4.5GHz δουλευει στο 95%, ειπαμε κακιστο optimization

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο CPU σου είναι αρκετός, βάλε Windows 8 να δεις τη γλύκα.Επίσης έχουμε ήδη πει ότι ο CPU χτυπάει peak λόγω του debugging που έχουν βάλει στη BETA, στη Final δεν θα είναι έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ειχαν βαλει το debuging δεν θα κτυπαγε 90 και 95% ο cpu. Ο 2500κ πρεπει να ειναι υπεραρκετος για την τελικη εκδοση του παιχνιδιου οπου δεν θα εχει debuging και αλλες μαλακιες που τρωνε πορους απο το συστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι τα next gen γραφικά που όλοι περιμέναμε;;;  :whistle:

Αυτά μόνο στο SP έχουμε πει και το ξέρουμε και από τα προηγούμενα BF αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...