Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδες βοηθεια ειχα κατεβασει το bf4 beta απο το πειρατικο καραβι τεσπα το εβαλα σοτν φακελο origins games αλλα στο origin δεν μου το εμφανιζει ετσι πατησα προσθηκη παιχνιδιου και εβαλα το .exe του bf4,πατω αναπαραγωγη με γβαζει στην σελιδα του bf4 και οταν πατω για να επιλεξω σερβερ και να ξεκινησει μου βγαζει αυτο ενω το εχω το παιχνιδι..

wtvl35.jpg

τον φακελο που κατεβασες ο οποιος λεγεται battlefield 4 beta θα τον παρεις και θα τον βαλεις μεσα στον φακελο origin gamew.μετα θα πας στο Origin θα βρεις την beta και θα πατησεις ληψη.αυτο αυτοματως θα την κανει εγκατασταση.θα σε βγαλει αμα θες να εχει shortcut στο desktop κτλ και μετα θα παιξεις!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

30-45 το πολυ βγαζω εγω :/ κριμα..και εχω στην ατι τους 13.8 drivers

 

Σε low@1080p?? 

 

Το παιχνιδι παντως ειναι ηλιθια βαρυ... Τα γραφικα δεν ειναι τιποτα σπουδαιο για 2013 (ναι ειναι beta, το ξερω) αλλα δεν ειναι δυνατον με το που γκρεμιζεται ο κεντρικος ουραν/στης να πεφτει ολο το παιχνιδι 30% σε frames (ναι ειναι beta, το ξεεερω, ειδα ομως και τα requirements). Το βρισκω παραλογο και ηλιθιο δηλαδη να ζηταει Gtx780+ για να ειναι smooth και ολα αυτα για να δεις εναν γ@%#&*ο ουρανοξυστη να πεφτει..Gimme a break!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλτε τους 13.10 beta 2 οσοι εχουν amd!παντως σε μενα νερο παει.ακομα και την στιγμη που πεφτει ο ουρανοξυστης ειμαι πανω απο 50 fps!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στου φιλου μου με την 7950 νερο του πηγαινε και με τον ουρανοξυστη να πεφτει.. Μηπως αυτοι που παραπονιουντε εχουν Nvidia ?? XD

Εαν δεις μεσα στο forum ειδα και κατοχους amd να εκφραζουν παραπονα ακομα και κατοχους 7970 αρα οχι δεν ειναι μονο για αυτους με Nvidia,αν και ισως να ειναι περισσοτερο για αυτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχεδον σε ιδια fps παιζουν 7970 και 680 .Τα frames drops ετσι οπως το εχω δει εγω ειναι πιο πολυ αισθητα στην 680 απο οτι στην 7970 σε εκρηξεις κτλ ,θεωρω ομως οτι θα διορθωθει με την επισημη κυκλοφορια του παιχνιδιου .Τωρα με την 780 του παιδιου νομιζω θα ειναι ακομα περισσοτερο πιο ανεπαισθητο σε σχεση με  μενα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με την 760 μου σε στοκ ρολογια με τους 327.23 δε παιζοταν καθολου μα καθολου λες και ειχα καποια παλια καρτα  (unplayable>> χαλι μαυρο)

αλλαζοντας drivers με 331.40 βελτιωθηκαν απιστευτα και η κινηση και τα fps !!

παιζω αυτη τη στιγμη σε 1050 p οθονη(1680Χ1050) με ρυθμιση ingame auto για αρχη !!

9ax4.png

μερικα σκρινακια με τον fx 8320 @ 4.5  με 8 giga μνημη βλεπετε καταναλωση και τα cores επισης φαινεται η καταναλωση μνημης συστηματος (real time)

 

pkdj.jpg
 

1nmj.png
 
 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, χαλαρώστε με τις απαιτήσεις..Εδώ ο CPU βαράει 95άρες επειδή λέει έχουν βάλει μια αηδία που μαζεύει πληροφορίες για το παιχνίδι για να τους βοηθήσει να λύσουν προβλήματα..Αράξτε να βγει η Final και βλέπουμε πως και τι με τους τότε οδηγούς..Μην ξεχνάμε ότι η Build της BETA είναι ένα μήνα παλιά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι, η Beta τρέχει debugger από πίσω.

Θεωρητικά (δεν τσέκαρα), δεν τρέχει το debugger όταν είμαστε spectator και γι'αυτό τότε τα FPS γίνονται πιο καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...