Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ετοιμοςςςςςςςςςςςςςςςς... το ζέστανα κ λίγο ! :P  :P

 

attachicon.gifBenchCapture.PNG

 

attachicon.gifBF4.PNG

 

Ετοιμοςςςςςςςςςςςςςςςς... το ζέστανα κ λίγο ! :P  :P

 

attachicon.gifBenchCapture.PNG

 

attachicon.gifBF4.PNG

Kαι εγω το ζεστανα λιγο

 

1h4kt1.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιους driver προτινεται για την 6950 και το bf4? Εχει εβγαλει επισημους η amd? Αν ναι, κανουν δουλεια?

 

Εμενα παντως δεν μου αρεσει μεχρι στιγμης. Ποια ιδιοφυια σκεφτηκε να ανεβαινεις με ασανσερ και να στην εχουν στημενη; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαιξε τελικα μια χαρα μετα απο επανελημενες προσπαθειες να κανω update το punkbuster!το παιχνιδι τρεχει νερο ολα ultra με x2 ΑΑ 1080p.η καρτα ειναι στα 1150core και 1500memory.ο cpu στα 4.3ghz!!εχω τους 13.10 beta 2!!

 

οριστε και μερικα screenshots!! :D

 

mgbe.jpg
hnkd.jpg
wt2q.jpg
0w2n.jpg
9ckt.jpg
5rex.jpg
xv5l.jpg
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εμένα έφαγε διαγραφή. Κάποιες φορές έπαιζε οκ, κάποιες έμπαινα και τα ριχνα σε low και πάλι σερνόταν. (όχι δεν ήταν θέμα ping). Θα περιμένω την τελική έκδοση να δω τι έχουν φτιάξει πριν κάνω αγορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες βοηθεια ειχα κατεβασει το bf4 beta απο το πειρατικο καραβι τεσπα το εβαλα σοτν φακελο origins games αλλα στο origin δεν μου το εμφανιζει ετσι πατησα προσθηκη παιχνιδιου και εβαλα το .exe του bf4,πατω αναπαραγωγη με γβαζει στην σελιδα του bf4 και οταν πατω για να επιλεξω σερβερ και να ξεκινησει μου βγαζει αυτο ενω το εχω το παιχνιδι..

wtvl35.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες βοηθεια ειχα κατεβασει το bf4 beta απο το πειρατικο καραβι τεσπα το εβαλα σοτν φακελο origins games αλλα στο origin δεν μου το εμφανιζει ετσι πατησα προσθηκη παιχνιδιου και εβαλα το .exe του bf4,πατω αναπαραγωγη με γβαζει στην σελιδα του bf4 και οταν πατω για να επιλεξω σερβερ και να ξεκινησει μου βγαζει αυτο ενω το εχω το παιχνιδι..

wtvl35.jpg

 

 

Μεσα στο origin, κανε δεξι κλικ στο Battlefield 4 και πατα "repair install". Αν εισαι τυχερος θα παιξει κατευθειαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δουλεψε τελικα επρεπε να κανω ινσταλλ υποτιθεται το επισημω αλλα στην ουσια μου εκανε εγκατασταση και ολα κομπλε,τωρα φορτωνει για τον σερβερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον επαιξα 5 λεπτα,δεν μπρορω να πω οτι ξετρελαθηκα με τα γραφικα,..λιγο χειροτερα απο το bf3 το βρισκω χωρις τα τρελα εφε και καπως ''ξερο'' η ολη ατμοσφαιρα..

ο cpu (amd 965 3.7ghz o.c.) βαρα 99% αρα χρειαζομαι amd fx8350 αμεσα :P

την χρηση της καρτας δεν την ειδα ακομα,εχει σκαλωματα κατα καιρους και δεν ξερω αν οφειλεται στον cpu η στην gpu (7870 o.c. edition) παντως ουσιωδης διαφορα απο high σε ultra δεν βλεπω..

αυτα θα επιστρεψω καποια στιγμη και με τα fps σε screen.

Ελπιζω η τελικη εκδοση να εχει περισσοτερο εφφε και καυλα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...