Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επανερχομαι στο πως μ φαινετε το παιχνιδι... με χαλασανε 2 πραγματα. 1) οτι γινονται πολυ ευκολα σποτ οι εχθροι κ απο πολυ μακρια, 2) οτι σ αφηνει πολυ λιγο χρονο να κανεις ρεβιβε τον αλλο.. παιζω σε πιστα με 7σεκ δεπλου και εξαφανιζονται αμεσως.. επισης μου φαινετε οτι εχουν δυσκολεψει τα κιλλς απο rpg(εκτως αν μ φαινετε επειδη ειναι νορμαλ.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

επειδη θελω να κανω φορματ υπαρχει καποιο path που μπορω να βρω τα αρχεια εγκαταστασης για να μη τα ξανακατεβαζω?

program filesx86 /origin games

 

Oπως ειναι καντο copy.

 

Eγω δεν ξερω αλλα τα οπλα μου φαινονται οτι εχουν μεγαλη διαφορα στα kills.Oταν παιζω assault το οπλο που εχω δεν θυμαμαι ποιο ειναι ,δεν σκοτωνει ουτε με αιτηση .Οταν ομως ειμαι engineer σπερνω ,τα αντιθετα δηλαδη απο αυτα που ισχυαν στο bf3.Δεν λεω οτι πρεπει ολα τα οπλα να ειναι ιδια αλλα βλεπω μεγαλες διαφορες.Πιστευω ομως οτι στο τελικο game θα αλλαξουν οι συσχετισμοι ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Assault -> Scar-H (ή L; Ξεχνάω), τρώει για πλάκα.

Εngineer το γύρισα σε carbine γιατί το αρχικό είναι απλά για να κουμπώνει πουκάμισα, όχι να ανοίγει τρύπες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες, συγνώμη εάν έχει απαντηθεί η ερώτηση ήδη, άλλα ποιος είναι o πιο φθηνός τρόπος να δοκιμάσει κανείς την beta?

 

Να περιμένεις μέχρι αύριο που ανοίγει για όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες καλημερα,τι ωρα ανοιγει για να το παιξουμε και εμεις;γτ το εχω κατεβασει απο το πειρατικο καραβι και οταν μπαινω μεσω του origin μου ζητα να κλειδι του προιοντος για ενεργοποιηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...