Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Εγώ βασικά μιλάω για jetpacks + vehicles. :P

 

Star Wars = Jedi > all. :D

Από την άλλη όμως, μιας και θα το κάνει η DICE κι αυτό, θα γίνει πράγματι πιο Battlefield.

(με ό,τι αυτό συνεπάγεται)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια χαρα θα το τρεξεις το Single Player εννοειται αυτο,μην μασας απο τις βλακειες περι Windows 8 κλπ.



Εγω βασικα κανω την μεταβαση απο COD και Killzone σε Battlefield λογω και αλλαγης του Pc με καινουργιο και μεταβασης σε Pc Gaming αρα θα φαω παρα πολλους ψοφους στις αρχες μεχρι να το συνηθισω :P .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν το SP είναι σαν του 3 (και 99% θα είναι) τότε θα είναι collection of setpieces για να δείξουν την μηχανή.

Ελπίζω αυτή τη φορά να πετάμε κανονικά το αεροπλάνο και να μην είναι on-rails όπως στην "Going Hunting".

Παρ' όλο που ήταν πολύ ωραία πίστα ατμοσφαιρικά και με πωρωνε η εισαγωγή που έμπαινες στο αεροπλάνο και έφευγες από τον καταπέλτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Open Beta Rollout starts (October 4th):

PC: 1 AM PDT/9 AM UTC

Xbox 360 world-wide: 2-6 AM PDT

PlayStation 3 (Europe): 7-11 AM PDT

PlayStation 3 (US): 11 AM PDT

 

Please note that release times for the Xbox 360 and PlayStation 3 are controlled by Microsoft and Sony, respectively. The beta will be available within the range or times above, per console.

 

Yes, there's also heavy logging and debug output which can have an impact on performance, but it's needed so we can gather as much data as possible to use to optimize things and find critical issues

Να γιατί βαράει 95άρια η CPU..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη πολλοι ειπαν οτι ειναι ιδιο με το B3, δεν διαφωνω σιγουρα τεραστιες αλλαγες δεν υπαρχουν. Αλλα μου φαινονται πολυ πιο ομορφα τα χρωματα, ζωντανα ρεαλιστικα χρωματα. Μπηκα χτες στο 3 και ηταν ενα ασπρομαυρο πραγμα.

 

http://youtu.be/PfZn92Ltx8A

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωω ρε σεις με Oc τον επεξεργαστη κερδιζεις αρκετα fps.. Περασε για λιγο μια 7870ΧΤ απο το pc,στοκ η καρτα 975/1500,και με τον 3570κ  στα 4.8Ghz εκανα τεστ με το Fraps ενα ολοκληρο game conquest match και με ολα ULTRA x4MsAA ,εβαλε AVerage 47 max 70 min 33 .Not bad at all θα ελεγα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ολα τα Battlefield τα γραφικα του multiplayer ειναι κομμενα σε σχεση με το single player. Στο multiplayer του 4, βλεπω τα γραφικα που ειχε το single του 3...Σιγουρα καλυτερα απο το multi του 3 αλλα διαφορετικα, οχι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα δεν μου βρισκει ιντερνετ το origin και δεν βρισκω τι παιζει. ειχα βαλει πιο παλια κατι scriptakia και κατι τετια για να εγκαταστησω κατι που μου εκανε δωρο ο θειος και παρεκαμπτε το origin. λετε αυτο να το χαλαει? πως το διορθώνω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανείς εδώ μέσα που να χρησιμοποιεί Joystick και συγκεκριμένα το Logitech 3d extreme pro για να πετάει ελικοπτερα jet κλπ.?

 

Γιατί αντιμετωπίζω πρόβλημα στα key bindings με αποτέλεσμα όταν κάνω throttle down να μην μπορώ να κουνήσω πάνω κάτω το

 

ελικόπτερο( pitch up/down). Το έψαξα το θέμα αλλά δεν κατάφερα κάτι. Any ideas?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...