Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πόσο μαμάτο θα ήταν αν για παράδειγμα ερχόταν κάποιος να σε μαχαιρώσει, να μπορούσες να τον κάνεις counter πατώντας ένα random κουμπί που θα σου έβγαζε και όποιος πετύχαινε το συνδυασμό ξέρω 'γω να νικούσε..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο μαμάτο θα ήταν αν για παράδειγμα ερχόταν κάποιος να σε μαχαιρώσει, να μπορούσες να τον κάνεις counter πατώντας ένα random κουμπί που θα σου έβγαζε και όποιος πετύχαινε το συνδυασμό ξέρω 'γω να νικούσε..

 

Πρωτη φορα μου ετυχε σημερα αυτο και νομιζα οτι glitchαρε το παιχνιδι.:P

 

http://www.youtube.com/watch?v=TsCmcvE6mdE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για να μην παρεξηγηθω. Ειπα οτι συνεβει σε εμενα σημερα αλλα οχι αυτο που δειχνει στο βιντεο ακριβως. Στην ουσια ο αντιπαλος ηταν στα γονατα και ενω πηγα να τον μαχαιρωσω μου κρατησε το χερι και υπηρξε καποια αντισταση στιγμιαια. Τελικα ομως το πηρα αλλα δε ξερω αν εγινε επειδη μπορουσε να πατησει καποιο κουμπι και δε προλαβε ή ειναι ενα απο τα animations.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι ακομα ωραιο που μολις ειδα ειναι οτι αν πατησεις Join σε καποιον σε πεταει με τη μια στη squad του.. και αν δεν εχει χορο στο τεαμ θα σε παει στην αλλη κ αμα αδειασει θεση σε αλλαζει οταν πεθανεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι αλλο που πολλοι το εκραξαν αλλα εμενα μου αρεσε. Αν πας να κανεις reload ενω εχεις ηδη 10 σφαιρες πχ στο γεμιστηρα, οι σφαιρες αυτες χανονται εφοσον τον πετας. Hardcore θα ελεγα..:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ουλτρα? εγω με παρομοιο επεξεργαστη κ την 6850 το παιζω σε λοου με πολλα φραμε δροπς... εσυ θα το παιζεις με το ζορι μεδιουμ...(η 5850 μ φαινετε λιγο καλυτερη απο τη δικια μ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...