Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι περισσοτεροι pc gamers εχουν 7 οχι 8.1 Θα χασουν παρα πολλες πωλησεις ετσι και δεν το φτιαξουν να τρεχει ομασα και σε 7. Ωστοσο ολοι ξερουμε οτι ακομα καλυτερα και απο τα 8.1 θα τρεχει στο Steam OS της valve γιατι θα ειναι φτιαγμενο αποκλειστικα για παιχνιδια σε αντιθεση με τα windows που εχουν φτιαχτει για διαφορες χρησεις και οχι ειδικα για παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Oro επειδη εσυ πιστευεις οτι τα 7 ειναι καλυτερα απο τα 8/8.1 δεν σημαινει οτι ισχυει για ολο τον κοσμο.. Να βαζεις μπροστα την εκφραση "κατα την γνωμη μου μπλα μπλα" ή Imho μπλα μπλα,και να μην γενικευεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας να βγάλεις άκρη με τον Oroku Saki τώρα που θέλει να σκάσει 500Ε για κάρτα ενώ παίζει σε 1280*1024..



Και γιατί διαβάζω ότι οι επιδόσεις στα 8 είναι ελαφρώς υποδεέστερες σε σχέση με τα 7;

Που το διάβασες αυτό ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο νήμα με τα benchmarks κάποιοι βγάζουν ελαφρώς χαμηλότερα νούμερα με τα 8, κάτι τέτοιο έχει πάρει το μάτι μου.

 

Δεν είπα ότι έτσι είναι, καθώς δεν έχω 8 και δεν πρόκειται και να βάλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθες το βραδυ και αφου ειχα παιξει κανα δυωρο ολη μερα, στο τελευταιο ματς πριν τον υπνο, freezαρε το pc και περιμενα να δω BSOD. Τιποτα ομως, εκανε ρεσταρτ χωρις ενδειξη...WTF?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθες το βραδυ και αφου ειχα παιξει κανα δυωρο ολη μερα, στο τελευταιο ματς πριν τον υπνο, freezαρε το pc και περιμενα να δω BSOD. Τιποτα ομως, εκανε ρεσταρτ χωρις ενδειξη...WTF?

Xθες το βραδυ μετα τα μεσανυχτα για καποια ωρα ειχε θεμα το punkbuster και σε πεταγε ,και δεν εκανε ουτε update που ηθελα να κανω για την beta .Tελος παντων μετα εφτιαξε .Αν κανετε και update στο pb ειτε στο bf3 ειτε στο bf4 θα ηταν καλο μια και ο client ειναι κοινος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε κολλήσει και ο ήχος ; Αν ναι, τσέκαρε το O/C του CPU..

 

Ειχε κολλησει και ο ηχος ναι. Αλλα δεν ειχα κανει overclock σε τιποτα παρα μονο στις μνημες ειχα xmp profile. Αυτα.

 

Παιζει να ειναι και αυτο με το punkbuster, βεβαια δε δοκιμασα να ξαναπαιξω, το αφησα...

 

Παίζει κάτι με τους Servers ; Έχω δοκιμάσει σε πόσους τώρα και κολλάει στο Loading Screen..

 

Μια απο τα ιδια. Κολλαει στο loading και μετα απο λιγο ακους τον ηχο απο ingame..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι περισσοτεροι pc gamers εχουν 7 οχι 8.1 Θα χασουν παρα πολλες πωλησεις ετσι και δεν το φτιαξουν να τρεχει ομασα και σε 7. Ωστοσο ολοι ξερουμε οτι ακομα καλυτερα και απο τα 8.1 θα τρεχει στο Steam OS της valve γιατι θα ειναι φτιαγμενο αποκλειστικα για παιχνιδια σε αντιθεση με τα windows που εχουν φτιαχτει για διαφορες χρησεις και οχι ειδικα για παιχνιδια.

 

Λυπάμαι που θα στο χαλάσω αλλά μάλλον έχασες την ανακοίνωση του SteamOS. Τα παιχνίδια σου ΠΑΛΙ θα τρέχουν στο Windows PC σου στο μέσα δωμάτιο. Το πισί στο σαλόνι που θα τρέχει SteamOS απλά θα κάνει STREAM τα μέσα παιχνίδια στην τιβί σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατηρησα οτι στο gpuz με την 7970 εχει dedicated και dynamic memory usage .Στο log file μου εγραφε την πρωτη 0 και την dynamic 2gb μεσο ορο σαν να ηταν αυτη η vram .To αντιθετο δεν θα επρεπε να δειχνει ? Ξερει κανεις τι διαφορα εχουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...