Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά fps βγάζει πάντως ο τύπος.Βέβαια δεν ξέρουμε και με τί σύστημα παίζει.Μπορεί να έχει 2 titan.

 

Όχι και δυο τιταν ρε αδερφέ, εδω με μία 770 και βγαζω παραπάνω fps :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλε και τους τελευταιους beta να μας πεις αν εχουν διαφορα (αν δεν τους εχεις ηδη) :rolleyes:

 

Με τους Beta είμαι, τώρα σκέφτομαι να κάνω rollback σε προηγούμενος να δω..αλλά μάλλον αύριο :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ,

Με 7970ghz και 13.10 beta v2 oλα ultra 1080p 4χmsaa ΗΒΑΟ εχω avg 60,... fps . (i7 3770k stock )

Mε την 680 327.23 ιδιες ρυθμισεις σε 1200p εχω avg 55,312 fps και vram 1900-2000 (αγγιξε και 2003) ενω gpu usage 98-99%  (i7-940 3,680ghz )     :)

Στην 7970 πιο smooth το παιχνιδι σχεδον τελειο ,με την 680 εχω microstuttering oλιγον.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε τελεια ειμαστε μια χαρα!!πιστευω οτι η full εκδοση θα τρεχει ακομα καλυτερα!!αναμενουμε την παρασκευη για την beta! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα εξαιρεσουμε τα γραφικα γτ μονο με αυτο εχουμε ασχοληθει... το παιχνιδι πως σας φανηκε? η πιστα δλδ.. το νεο δεπλου σκρεεν, το οτι μπορεις να βγεις σε ολους τους τεαματες?

 

 

προσωπικα βλεπω το κτιριο με το ασανσερ να ειναι το νεο μετρο.. πολυ χαμος ειδικα οταν παιζουν κ ελικοπτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...