Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά ναι, σάχλες της AMD είναι αυτά, το παιχνίδι έχει σχεδόν τα ίδια γραφικά με το 3 και εκτός αυτού κανένας δεν παραπονιέται για stuttering η κάτι με 680 2GB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τους beta 2 της ΑΜD και τα γραφικά στο HIGH (για ultra ούτε λόγος) δε πιάνει με τίποτα πάνω από 35 fps. και κάθε τόσο έχω και καμιά πτώση δευτερολέπτου ως τα 10-12. Πάντως να παίξω σαν άνθρωπος έτσι ούτε λόγος, μέχρι να κουνηθεί έχω πεθάνει 3 φορές.

Όσο για το ασανσέρ της πίστας. Η άνοδος στον όροφο γίνεται μόνο μέσω αυτού; Γιατί από τώρα έχει βρεθεί το κόλπο (που φυσικά δοκιμάστηκε πάνω μου), με το που άνοιξε η πόρτα έφυγαν μέσα 4 gl και μας ξεκλήρισαν όλους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεβασα τον επεξεργαστη στα 4Ghz και τις μνημες στα 2000 απο 1033. Απο 65 μεσο ορο πηγα στα 70. Βασικα δεν εχει γινει καθολου optimization, λογικο βεβαια γιατι ειναι beta. Το θεμα ειναι αν θα δω διαφορα με oc στο συστημα. Το BF3 ολα ultra εβγαζε 90 frames με αυτη τη καρτα σε 1080p. Σε 1600p επαιζα με 80. Μιλαω παντα για multiplayer ετσι; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ειχα την εντυπωση οτι ησουν premium.. Μολις με ειδοποιησαν απο το control,φιλος με 7950 1100/1400,amd 955 3.8Ghz ,ολα ULTRA, πανω κατω 33-35 Fps μεσο ορο στα 1080p,βαζει ολα LOW παλι 33-35Fps ,οποτε το μπουκαλι ηρθε απο μακρια.. Απο οτι φαινεται ο ρωσος παει να βγει σωστος..για να δουμε..

 

μν μ λες τετοια..δλδ εγω με τον amd 965 στα 3.7ghz o.c. και με την 7870 ο.c. edition δεν θα το παιζω ανετα οπως επαιζα το bf3 ολα ultra? :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, σε όσους έχετε τόσο τραγικά FPS με 7950/670 κλπ κάτι άλλο παίζει..Δεν φταίνε οι κάρτες.



τους official εχω.327.23.επαιξα ενα 5λεπτο 55-75 frames και μολις βρηκα τανκ,5fps????????????εφαγε κλεισιμο επιτοπου.απελπισια.

Δοκίμασε τους 331.40 BETA τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alejandro

 

Και 'συ πρόβλημα έχεις..

 

 

Τι πρόβλημα; Καρφωμένα 60 frames δεν δίνει με την καμία. Θα δοκιμάσω να βάλω πάλι τους παλιούς drivers γιατί τώρα είμαι με τους beta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι beta ειπες οτι ειναι κουρουσουκου και τα ιδια διαβαζω και στα φορα.ελπιζω να μεινει λαος το 3 για να γαζωνω εκει.ΑΧΑΧΧΑΧ

περιμενω να δω υι γινετε τελικα.εχουν θεμα οι nvidia οι κατι αλλο παιζει;

εδιτ

κανω παλι μια δοκιμη,μηπως εστρωσε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...