Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν νομίζω να έχει ultra details στην beta.

Συνήθως δεν έχουν.

Στην Alpha είχαν, γιατί να μην έχουν και τώρα ; 

 

Edit: Έχει Ultra και μάλιστα ένας με 7950 Guru3D ανέφερε ότι τρέχει smooth, άρα νέα κάρτα στο Maxwell :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λέει beta παίρνουν και αυτοί που είναι battlefield 3 premium users με την έννοια όσοι το έχουν αγορασμένο έτσι δεν είναι ? Εγώ δεν βλέπω πάντως battlefield 4 beta στα παιχνίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι δεν έχουν BF3 Premium ή δεν έχουν κάνει Pre-order την Deluxe Edition του BF4 από το Origin θα μπορούν να την κατεβάζουν 4 Οκτωβρίου.

(Να δω πόσες φορές ακόμα θα το πούμε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εχουμε και λεμε! Max Fps που ειδα, 80 αλλα το παιχνιδι ετρεχε ολη την ωρα 60-70 με καποιες πτωσεις στα 55.

 

Δυο πραγματα που μου αρεσαν μεχρι τωρα, 1) κατα τη διαρκεια του killcam μπορεις να μπεις στο μενου και 2)υπαρχει chat στο τελος του παιχνιδιου πριν ξεκινησει ο επομενως γυρος. 
 

Γραφικα σαφως βελτιωμενα οπως και ο ηχος. Οι αντιπαλοι (οπως και ο παικτης) πεθαινουν πιο ευκολα (και νομιζω δεν επαιζα HC) οπως επισης και το σημαδι δειχνει πιο ευκολο και βατο μεσα στο χαρτη.

 

Δοκιμασα ελικοπτερο και μου φανηκε πιο ευκολο στο χειρισμο του ενω αντιθετως τα "jeepακια" εντελως arcade.

 

Edit!! Να σημειωσω οτι σημερα μου ηρθε ο 3770k (ναι, δεν αντεξα...)

Ολα ετρεχαν στοκ και οι μνημες στα 1033mhz ?!?!?!?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...