Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Tην κατεβασα την Beta εγινε και install ,αντε να δουμε τι μαλακια ειναι το bf4...Σας το λεω εξαρχης θα ειμαι πολυ αυστηρος .. :P

Βαλτα ολα στο Full ε θελουμε και Review  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται ρε ,παντα oλα στο full μπαινουν .Καλα τωρα το εχω βαλει στο αλλο pc που ειναι πιο καινουργιο απο αυτο της υπογραφης μου εχει και 7970ghz αλλα αν δω κατω απο 60αρια παω για 290xxx τσοντα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω θα το δοκιμασω με ολα φουλ ετσι απο περιεργεια για να δω ποσο πιανει. Αλλα την αναβαθμιση δεν την γλιτωνω.. Το πολυ πολυ να κανω ενα μικρο overclock στην καρτα μεχρι τοτε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω μια,οι σερβερς ανοιγουν σημερα στις 00.01?? Η καποια στιγμη αυριο?

 

Χαχαχαχαχα!! Τετοια πες μου...Αν ναι, θα εχουμε ολονυχτια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες στου φιλου μου που ειχα παει, ελεγε οτι aviable για download hταν στις 8.00 ή 20.00,δυστηχως δεν θυμαμαι.. Και οντως μετα τις 8 το βαλαμε να κατεβαινει..Αρα αμα λεει aviable to play 1/10 στις 11,ή θα παιξουμε το πρωι ή το βραδυ.. Oh boy..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μαλλον σε δικια μας ωρα αναφερετε... παντως κρατατε μια πισηνη για το αν θα μπορουμε να παιξουμε ολοι με τη μια.. εδω και τρεις μηνες δεν εχουν φτιαξει το origin να κραταει το κωδικο σιγα μη βγει απροβληματιστο το βφ4

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μαλλον σε δικια μας ωρα αναφερετε... παντως κρατατε μια πισηνη για το αν θα μπορουμε να παιξουμε ολοι με τη μια.. εδω και τρεις μηνες δεν εχουν φτιαξει το origin να κραταει το κωδικο σιγα μη βγει απροβληματιστο το βφ4

 

Εσενα ακομα δε κραταει τον κωδικο? Σε πολλα ατομα δουλευει παντως μεταξυ αυτων και εγω. Πιστευω παντως οτι θα παιξουμε ολοι κατευθειαν και αν υπαρξει καθυστερηση θα ειναι μικρη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...