Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια μιας και ασχοληστε με το game λεω να αγορασω το bf4 η το hardline

μονο για multiplayer

παρχει κοσμος ακομα που να παιζει?(λεφτα για battlefield 1 δν υπαρχουν)

και πια η διαφορα της standard version με την deluxe?

 

 

Seithan... σε περίπτωση που έχεις μπερδευτεί, όπως εγώ που μου πήρε 6 μήνες να καταλάβω τι παίζει με τις εκδόσεις :P ....

 

Battlefield 4 απλό, που είναι μια χαρά αν θες να ξεκινήσεις να παίζεις, και είναι το πιο popular, θα βρεις servers με κόσμο κτλ, και ίσως και να μην το βαρεθείς ποτέ. Κόστος = 10 ευρώ

 

Battlefield 4 Digital Deluxe, που νομίζω το βρίσκεις μόνο στο Origin, και είναι το Base Game + 1 DLC (China Rising) και κάποια battlepacks. Δεν αξίζει για καέναν λόγο (δυστυχώς, αυτό πήρα εγώ στην αρχή και κλαίω τα λεφτά μου). Κόστος = 30 ευρώ

 

Battlefield 4 Premium, έχει όλα τα DLC και κάποια battlepacks, άρα χρειάζεσαι τουλάχιστον το base game (battlefield 4 απλό που λέω από πάνω). Κόστος = 28 ευρώ

 

Battlefield 4 Premium Edition Περιλαμβάνει Battlefield 4 + Battlefield 4 premium. Αυτό με την ονομασία premium + premium edition... δεν το καταλαβαίνω!! Στην αρχή νόμιζα ότι απλά έχουν κάνει λάθος :P Κόστος = 35 ευρώ

 

Άρα νομίζω οι επιλογές που έχεις είναι ή να πάρεις το απλό με 10 ευρώ και να αρχίσεις να σκοτώνεις κόσμο, και αργότερα παίρνεις το Premium, ή να πας κατευθείαν στο Premium Edition.

 

Εγώ πάντως είχα τόσο καιρό το απλό + china rising και έπαιζα, και τώρα που ξαφνικά πήρα το premium... έχω χαοθεί λίγο! Επειδή είμαι αρκετά noob (level 30), θες τόσο χρόνο να μάθεις κάποιες πίστες, που όσες περισσότερες επιλογές έχεις, ίσως τόσο χειρότερο, γιατί δεν γίνεσαι καλός σε καμία πίστα στο τέλος. Δεν ξέρω, ίσως να λέω βλακείες πάλι, no offense to the experienced players, απλά λέω τι έχω καταλάβει εγώ μέχρι τώρα.

 

Καλή αγορά!

 

Οι τιμές δεν πρέπει να έχουν αλλάξει πολύ, παρότι το έγραψα πριν 1 χρόνο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έφαγα reset στα stats μου. Από 102 level με πήγε στο 0. Τι φάση; Αυτά στο Battlelog.

 

Μπορώ να μπω σε server που έχει max level 99, αλλά μέσα στον server με δείχνει ως level 102...

 

Update: Επανήλθε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια υπαρχει καποια ομαδα που να θελει ναπαιξει αντιπαλη με τη δικια μου σε cq large 8vs8 10 vs10 κτλ χωρις χαζα rules.

Οποιος θελει μπορει να στειλει η να με βρει ως alucardgr στο battlelog. Ειμαστε hardcore αλλα δεν εχουμε πεοβλημα να παιξουμε και νορμαλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ερώτηση ρε παιδιά; γιατί το μικρόφωνο παίζει παντού κανονικά πχ. Skype εγγραφή φωνής και στο battlefield 4 δεν με ακούνε; καθόλου;

 

Το voip ειναι το alt key. 

 

Α επίσης, αν το μικρόφωνο ειναι usb, βάλτο ως default συσκευή πριν ανοίξεις το παιχνίδι

Το αυτό.

Είναι δεν είναι usb σύνδεσέ το ΠΡΙΝ ανοίξεις το παιχνίδι η τουλάχιστον πριν πατήσεις να μπείς σε server.

Απο εκει και έπειτα δεν λειτουργεί το voice chat και πρεπει να κλείσει το παιχνίδι τελείως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.origin.com/en-ie/store/buy/battlefield-4/pc-download/addon/battlefield-4-second-assault

 

for freEEeeEEEEEEEeEEEEE

 

:P

 

αντε μπας και δουμε περισσοτερους server τωρα με τα map αυτου του  DLC 

 

60hz σε gulf και caspian  δεν εχω παιξει ποτε ( για classic mode ουτε λογος :/ ) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...