Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τη βρηκα...ουφ τηχ

 

legacy operations kai community operations τι ειναι???

 

free stuff!! :P

 

Battlefield 4: Legacy Operations is a free expansion and content update for Battlefield 4 released on December 15, 2015. The expansion includes an updated version of the Battlefield 2 map, Dragon Valley, and was released alongside the Winter Patch content update for Battlefield 4.

 

Battlefield 4: Community Operations is a free expansion and content update for Battlefield 4 released October 27, 2015 along with the Fall 2015 update. The expansion includes a new map, Operation Outbreak, previously known as the Community Map Project, which was created in heavy collaboration with the Battlefield community.[1]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα τα 2 τα επιλεγω δηλαδη οποτε θελω οπως τη νυχτα? επαιξα λιγο νυχτα καλη φαση.

οι προηγουμενες πιστες p.x  dragon valey καταργηθηκαν?

 

* εσεις ποια Mode παιζετε γενικα?

 

εγω conquest large

death match

air

τα αλλα γενικα δεν τα ξερω τι παιζει, ειναι καποιο καλο και παιζει κοσμος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

conquest large με 48 ατομα ειναι  η χρυση τομη 

 

οι classic server που εχω στα favorites παιζουν μονο τα αρχικα map :/ 

 

αντε καμια φορα να βαλει ο bamboo final stand /  dragon's teeth τωρα που τα χαρισανε 

 

αλλα με 30hz στον συγκεκριμενο  δεν ειναι  οτι καλυτερο, το cover lag σπαει μπαλες :P

 

edit : βασικα απο κοσμο tickrate και πιστες καλα παμε, αλλα μου λειπουν τα anal strike και china rising για να μπορεσω να  κανω join :/

 

FPA4YYu.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

edit : βασικα απο κοσμο tickrate και πιστες καλα παμε, αλλα μου λειπουν τα anal strike και china rising για να μπορεσω να  κανω join :/

 

 

έκλαψα.

 

Δεν πιστεύω οτι θα τα δώσουν,ο περισσότερος κόσμος το china rising το πήρε όταν πρωτοβγήκε το παιχνίδι πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκλαψα.

 

Δεν πιστεύω οτι θα τα δώσουν,ο περισσότερος κόσμος το china rising το πήρε όταν πρωτοβγήκε το παιχνίδι πακέτο.

 

δεν είχαν πει οτι θα τα δώσουν όλα τα dlc δωρεάν ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα να ξανακενινησω να παιζω με m16 μετα απο πολυυυυυυυ καιρο...

Πραγματικα υπεροχο οπλο. Εκπληκτικο accurasy λογο του Burst fire ειδικα με muzzle brake και angled grip που παιζω εγω, reload 2.5secs με αδεια γεμιστηρα... Το 90% των παικτων το αποφευγουν λογο burst fire και λογο aek αλλα νομιζω ειναι η καλυτερη λυση για medium range μαχες αλλα και για close combat αν κανεις master το burst fire. Πχ και εγω παρολο που ειμαι γαματος παικτης μπερδευομαι καμια φορα και μενω να κοιταω τον εχθρο την ωρα που με τρωει!

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/1/742650051806762496/964321049/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιότερα στο m16 κολούσε αρκετές φορές το burst (λόγω απειρίας στο burst πατούσε πριν τελιώσει η ριπή, δεν έριχνε και έχανα χρόνο). Τώρα που το ξαναδοκίμασα ζήτημα να μου το έχει κάνει μια-δυο φορές. Με silencer+potato σπέρνει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μιας και ασχοληστε με το game λεω να αγορασω το bf4 η το hardline

μονο για multiplayer

παρχει κοσμος ακομα που να παιζει?(λεφτα για battlefield 1 δν υπαρχουν)

και πια η διαφορα της standard version με την deluxe?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 τι παιζει με το origin παταω να αγορασω το game με paypal και αφου βαλω τον λογαριασμου που εχω ηδη λεφτα μεσα μετα μου ζηταει και τον αριθμο της καρτας ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μιας και ασχοληστε με το game λεω να αγορασω το bf4 η το hardline

μονο για multiplayer

παρχει κοσμος ακομα που να παιζει?(λεφτα για battlefield 1 δν υπαρχουν)

και πια η διαφορα της standard version με την deluxe?

Καλυτερα το 4 εχει πιο πολυ κοσμο σε σχεση με το hardline γιατι πολυς κοσμος το βρηκε πατατα και το παρατησαν για αυτο επεσε και η τιμη μου αποτομα σε σχεση με το 4.Αλλα λογικα οταν βγει το 1 πολυς κοσμος θα φυγει και απο το 4 αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα εχει κοσμο το 4 ή οτι δεν εχει το hardline αυτην την στιγμη που μιλαμε.Απλα αναφερω που εχει μεταφερθει το community.

Οσο για το αλλο σου απαντησε το παιδι πιο πανω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...