Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

άρα η γραμμή σου έχει πρόβλημα,εφόσον δεν ειναι απο αυτούς,άλλαξε για αρχή το καλώδιο απ την πρίζα τηλεφώνου στο μόντεμ και δες.

Αν τα ερρορ αυτά έχουν γίνει σε διάστημα 1-2 ημερών,τα θεωρώ τρομερά πολλά.

τα error μειωθηκαν αλλα οταν εχω fast path τα packet loss επανερχονται.Περιεργο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μηδενικό δεν θα έχεις ποτέ.

Είναι απολύτα λογικό να έχεις μιας και ήδη δεν είναι σταθερή η γραμμή σου.

και γω εχω στο fasthpath αυτό ελειπε. σπάνια βέβαια,αλλα έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ θες να μου πεις οτι με φαστ παθ ειναι λογικο να εχω πακετ λοσ?Εχθες που ειμουν χωρις να αναψε ζητημα 2 φορες.


Η γραμμη μου ειναι σταθερη αφου δεν εχω αποσυνδεσεις και ανεβασα το σνρ,οχι οτι ειδα διαφορα αφου στην ουσια βλεπω οτι οταν ειμαι σε φαστ παθ το παιχνιδι γινετε ντισκομπαλα.Κριμα που δεν παιζουν φραγκα γιατι αναγκαστικα και εβαλα φορθνετ.Ισως οταν ερθει ποτε οπτικη ινα στο περιστερι να δουμε ασπρη μερα.Ευχαριστω για την βοηθεια σου φιλε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ θες να μου πεις οτι με φαστ παθ ειναι λογικο να εχω πακετ λοσ?Εχθες που ειμουν χωρις να αναψε ζητημα 2 φορες.

Η γραμμη μου ειναι σταθερη αφου δεν εχω αποσυνδεσεις και ανεβασα το σνρ,οχι οτι ειδα διαφορα αφου στην ουσια βλεπω οτι οταν ειμαι σε φαστ παθ το παιχνιδι γινετε ντισκομπαλα.Κριμα που δεν παιζουν φραγκα γιατι αναγκαστικα και εβαλα φορθνετ.Ισως οταν ερθει ποτε οπτικη ινα στο περιστερι να δουμε ασπρη μερα.Ευχαριστω για την βοηθεια σου φιλε μου

το fast path στην ουσία προσπερνά τον έλεγχο λαθών και δεν κάνει καμία διορθωση οπότε ναι είναι λογικό να φτάσουν πακέτα σε σένα που να είναι αλλοιωμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακα  κανω, εγω ειμαι αυτος που σε ρωταγε για το πως σου φαινονται τα 144hz περσι τον μαρτιο αν θυμασαι !

 

προφανως ενα βολικοτερο gaming  setup δεν "χαριζει" kills αλλα  μπορει ευκολα να σου  ανεβασει το  skill ceiling. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το fast path στην ουσία προσπερνά τον έλεγχο λαθών και δεν κάνει καμία διορθωση οπότε ναι είναι λογικό να φτάσουν πακέτα σε σένα που να είναι αλλοιωμένα.

Αλλη μια ερωτηση,να γυρισω κανονικα την γραμμη μου (χωρις φαστ)η να το αφησω ετσι?Θα εχω ανεβασμενα ping ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ντρεπεστε  να τρολαρετε γερο ανθρωπο :-D  :-D  :-D  :-D .Γενικα ομως ενα καλο hardware σε βοηθαει πολυ στο να μπορεις να κανεις αυτα που θελεις...εχεις δικιο SOF για τα hz αλλο ειναι τα 60 αλλο τα 144 το ποντικι συμπεριφερετε πολυ διαφορετικα οπως και το movement για να λειτουργει ομως σωστα θελεις και 144fps..παντως μου βγηκε χαλια σαν ποιοτητα εικονας...Τωρα ετοιμαζω ενα αλλο που γινεται εγγραφη στα 60 fps...για να δουμε τι θα βγει απο εκει.....ευχαριστω ολους σας για τα καλα σχολια :-)  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ντρεπεστε  να τρολαρετε γερο ανθρωπο :-D  :-D  :-D  :-D .Γενικα ομως ενα καλο hardware σε βοηθαει πολυ στο να μπορεις να κανεις αυτα που θελεις...εχεις δικιο SOF για τα hz αλλο ειναι τα 60 αλλο τα 144 το ποντικι συμπεριφερετε πολυ διαφορετικα οπως και το movement για να λειτουργει ομως σωστα θελεις και 144fps..παντως μου βγηκε χαλια σαν ποιοτητα εικονας...Τωρα ετοιμαζω ενα αλλο που γινεται εγγραφη στα 60 fps...για να δουμε τι θα βγει απο εκει.....ευχαριστω ολους σας για τα καλα σχολια :-)  :-)

γράφε απ ευθείας απ το shadowplay.

 

Αλλη μια ερωτηση,να γυρισω κανονικα την γραμμη μου (χωρις φαστ)η να το αφησω ετσι?Θα εχω ανεβασμενα ping ομως.

πραγματικά δεν ξέρω τι να σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρηστο δεν ηταν θεμα εγγραφης (με το shadowplay γινεται)η κακη ποιοτητα εγινε στο κοψιμο (xvideo editor)εκει εγινε η ιστορια..το επομενο θα το φτιαξω με AVS οπως και τα προηγουμενα που ειχαν καλη εικονα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρηστο δεν ηταν θεμα εγγραφης (με το shadowplay γινεται)η κακη ποιοτητα εγινε στο κοψιμο (xvideo editor)εκει εγινε η ιστορια..το επομενο θα το φτιαξω με AVS οπως και τα προηγουμενα που ειχαν καλη εικονα...

αμα είναι έτσι δοκίμασε το sony vegas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο το βιντεακι και ωραιο σημαδι και dragshots ;) ασχετα αν ειναι μαζεμενα κλιπακια απο εδω και απο εκει και οχι πχ ενα round αλλα προφανως τετοιο βιντεακι ηθελες να βγαλεις οποτε μην ακους τις γεροπαραξενιες μου.Περα απο αυτο επειδη καποιοι αναφερανε την οθονη περα απο τα 144hz εχει μια επιλογη να βγαλεις στοχο στην οθονη οποτε βοηθαει πολυ στο hip fire το λεω γιατι το εχει και η δικη μου και το εχω δοκιμασει και εχει πολυ πλακα να παιζω με no scope με το sniper και να εχω θερησει κοσμο.Αλλα το συγκεκριμενο αξιζει για τα κοντινα γιατι μακρια σου κρυβει τους εχθρους και δεν τους βλεπεις λογο οτι ειναι μπροστα ο μεγαλος σταυρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...