Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βγαζω ακρη τωρα μεσω skype. Θα ενημερωσω.

 

οκ το πηρα πισω. Επελεξα την μηνιαια συνδρομη 1,83 ευρω τον μηνα για κλησεις προς ΗΒ, επειδη η ελευθερη επιλογη προυποθετε υπολοιπο στον λογαριασμο ξεκινωντας απο 10 ευρω. 

πηρες τον λογαριασμό πισω;

αν θες δώσε οδηγίες για την συνδρομή να το έχω στα υποψιν :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πηρες τον λογαριασμό πισω;

αν θες δώσε οδηγίες για την συνδρομή να το έχω στα υποψιν :-)

Ναι το πηρα. Αν πας στην σελιδα του skype, εχεις 2 επιλογες. Ειτε να βαλεις 10 ευρω στον λογαριασμο σου (φαντασου σαν καρτα) ή να διαλεξεις καποια συνδρομη. Για να μην χρειαστει να βαλω 10 ευρω, επελεξα συνδρομη και πολυ απλα την ακυρωσα. Μεσα σε 10 λεπτα ειχα ξεμπερδεψει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα και φορματ μπας και αλλα τελικα μια απο τα ιδια.Εχω απογοητευτει γιατι μια χαρα δουλευε αλλα αυτες τις 5-6 μερες ειμαστε στο αλλο ακρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα και φορματ μπας και αλλα τελικα μια απο τα ιδια.Εχω απογοητευτει γιατι μια χαρα δουλευε αλλα αυτες τις 5-6 μερες ειμαστε στο αλλο ακρο.

κάνε ενα ριστάρτ στο μόντεμ και δες πάλι τα errors.

εχεις τρομερά πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνε ενα ριστάρτ στο μόντεμ και δες πάλι τα errors.

εχεις τρομερά πολλά.

Πηρα τηλ forthnet και εχω κανει ποσα reset απο αυτους.Θα αλλαξει κατι αμα κανω reset το router?Δεν ειναι το ιδιο αφου κανω reset απο forthnet?Τα errors μηδενιζονται παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα τηλ forthnet και εχω κανει ποσα reset απο αυτους.Θα αλλαξει κατι αμα κανω reset το router?Δεν ειναι το ιδιο αφου κανω reset απο forthnet?Τα errors μηδενιζονται παντως.

άρα η γραμμή σου έχει πρόβλημα,εφόσον δεν ειναι απο αυτούς,άλλαξε για αρχή το καλώδιο απ την πρίζα τηλεφώνου στο μόντεμ και δες.

Αν τα ερρορ αυτά έχουν γίνει σε διάστημα 1-2 ημερών,τα θεωρώ τρομερά πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

άρα η γραμμή σου έχει πρόβλημα,εφόσον δεν ειναι απο αυτούς,άλλαξε για αρχή το καλώδιο απ την πρίζα τηλεφώνου στο μόντεμ και δες.

Αν τα ερρορ αυτά έχουν γίνει σε διάστημα 1-2 ημερών,τα θεωρώ τρομερά πολλά.

Το καλωδιο ειναι σχετικα καινουργιο(νομιζω περυσι το αλλαξα)αλλα μολισ τωρα εκανα μια δοκιμη με αλλο και δεν ειδα διαφορα,παλι packet loss ειχα και ειχα κλειδωση 1mbits πιο κατω.Ειμαι στα 17 περιπου τωρα με snmargin 6.3.Θυμαμαι με οτε δεν ειχα errors παντως.Ισως να ειναι για πεταμα το technicolor.Oτε ειχα το baudtec.Αμα εβαζα το baudtec τι ρυθμισεις θα πρεπει να κανω?

Επεξ/σία από Escape12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλωδιο ειναι σχετικα καινουργιο(νομιζω περυσι το αλλαξα)αλλα μολισ τωρα εκανα μια δοκιμη με αλλο και δεν ειδα διαφορα,παλι packet loss ειχα και ειχα κλειδωση 1mbits πιο κατω.Ειμαι στα 17 περιπου τωρα με snmargin 6.3.Θυμαμαι με οτε δεν ειχα errors παντως.Ισως να ειναι για πεταμα το technicolor.Oτε ειχα το baudtec.Αμα εβαζα το baudtec τι ρυθμισεις θα πρεπει να κανω?

Ζήτησε από τη Forthnet να σου ανεβάσουν το SNR για να σταθεροποιηθεί η γραμμή σου. Θα χάσεις βέβαια λίγη ταχύτητα αλλά δε θα έχεις τόσα errors. Ο ΟΤΕ έχει 9 SNR, οπότε φαντάζει λογικό να ήταν σταθερότερη η γραμμή σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζήτησε από τη Forthnet να σου ανεβάσουν το SNR για να σταθεροποιηθεί η γραμμή σου. Θα χάσεις βέβαια λίγη ταχύτητα αλλά δε θα έχεις τόσα errors. Ο ΟΤΕ έχει 9 SNR, οπότε φαντάζει λογικό να ήταν σταθερότερη η γραμμή σου

Ναι αυτο μου ειπαν αν και δεν εχω αποσυνδεσεις.Καποιες φορες το σνρ ειναι 8-9 αλλα και παλι οτι ναναι ειναι το game.Ας αλλαξουμε και προφιλ να ανεβει το σνρ και βλεπουμε παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Battlefield survey εδω μπορειτε να απαντησετε

https://docs.google.com/forms/d/10FT9YinK9SLrapD39F-5ns4REiyRCcHKS-Dlqp77a0M/edit?usp=forms_home

δεν μας λες και ποιος την κανει , για ποιο λογο και τι αποσκοπει? ή απλως καποιος μαθαινει το google forms κ λεει δεν κανω ενα ερωτηματολογιο ετσι για το bf. Οχι τιποτα αλλο να τηρουνται κ τα τυπικα σε μια ερευνα 

Επεξ/σία από stefanos_79
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον αλλαξαμε προφιλ ανεβηκε το σνρ στο 8-9 χωρις fast path και δεν ειχα packet loss.Σημερα εβαλα fast path και τα packet loss επεστρεψαν.Καμια αλλη ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...