Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε γαμώτο, 2 φορές προσπαθησα για το LA camo και το παζλ δε λυνόταν και τις 2 φορες μια λαμπα εμενε κλειστη. Ε κουραστηκα το παρατησα

καλα αυτο ειναι το ευκολο αν με ρωτας πιο πολυ χρονο μου πηρε να μεταφρασω το μορς μηνυμα.Γιατι μολις τελειωσεις τα φωτα πας παραδιπλα και ανοιγει ενα πανελ και βαζεις εναν κωδικο μολις βαλεις τον κωδικο ακριβως απο πανω εχει μια λαμπα που αναβοσβησει και λεει κατι σε κωδικα μορς.Πρεπει μετα να το μεταφρασεις κ καλο θα ηταν να το κανεις record με κανα fraps η καποιο αλλο προγραμμα εγγραφης.Αφου το μεταφρασεις ειναι ευκολο πας και βαζεις τον δευτερο κωδικο σε ενα αλλο σημειο του χαρτη και μετα παιρνεις το καμο.

ps. καλυτερα να βρεις μερικους φιλους ωστε να εχουν στηθει απο ενας στα κουμπια και να τους λες ποια να πατανε γιατι αν τρεχεις μονος σου ειναι πιο δυσκολο και οποτε παταει ο ενας το κουμπι να βλεπεις τι γινεται με τις λαμπες αλλιως μονος σου ειναι οντως χρονοβορο.εστω και 2 ατομα να εχεις για βοηθεια αρκει θα περνουν ελικοπτερα και θα πετανε στα κουμπια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

nisiotis ειμαι σε windows 7


Αμα γραψεις στο cmd ping -n 100 και μετα την ip θα κανει το τεστ 100 φορες εκει ολα καλα τα βγαζει.Στο game με το που μπω στον σερβερ κατευθειαν αρχιζει το προβλημα.Τα fps μου ειναι καλα γιατι τα τσεκαρω με msi afterbuner και εκει ειναι το κουλο γιατι μου βγαζει εικονιδιο στο game οτι εχω χαμηλα fps.Τωρα τα packet loss παλι δεν ξερω γιατι το κανει.Λεω να του ριξω κανα φορματ μπας και...

Ναι.

Εσυ κάνεις ping κλπ για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα,δεν μπορεί να μην γίνονται λάθη κατα τη μεταφορά 24/7.

Η αλήθεια ειναι πάντως οτι δεν έχει πρόβλημα το δικό μας κύκλωμα εδω πέρα αλλα αυτό που φεύγει/έρχεται απ το εξωτερικό.

Μην ξεχνάς αν δεν ειναι πληρως dedicated server καποιου admin,τότε ο "νοικιάρης" που έχουν τρέχει 4 παιχνίδια BF4 πάνω του.

 

Οσο και καλά να ειναι τα κυκλώματα, λάθη θα υπάρχουν.

έχω παίξει πολλές ώρες σχεδόν στο 90% των παιχνιδιών απώλειες,lag,ping spikes θα υπάρξουν.

 

 

επισης,θα έλεγα μαμήστε τα settings βάλτε αυτά που γουστάρετε, δεν θα χαμπαριάσει o i7 εκτός κ αν παίζετε competitive οπου ακόμα και το μισό frame θα σας κάνει την διαφορά.

Με το σύστημα της υπογραφής σε 720p είμαι high-ultra πλην post proccess,mesh που ειναι Medium.

Κλέιστε antialiasing, Ambient occlusion και δεν θα έχετε θέματα.

ειδικά το AA post θολώνει τρομερά την εικόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

nisiotis ειμαι σε windows 7

Αμα γραψεις στο cmd ping -n 100 και μετα την ip θα κανει το τεστ 100 φορες εκει ολα καλα τα βγαζει.Στο game με το που μπω στον σερβερ κατευθειαν αρχιζει το προβλημα.Τα fps μου ειναι καλα γιατι τα τσεκαρω με msi afterbuner και εκει ειναι το κουλο γιατι μου βγαζει εικονιδιο στο game οτι εχω χαμηλα fps.Τωρα τα packet loss παλι δεν ξερω γιατι το κανει.Λεω να του ριξω κανα φορματ μπας και...

 

αν μπαίνεις σε 144αρη σέρβερ και δεν βγάζεις τόσα λογικό.

 

 

Επαναλαμβάνω πάντως,δεν εξαρτάται μόνο απο σένα(Α/Κ και μέχρι τον υπολογιστή σου)αν θα φτάσει επιτυχώς η όχι το πακέτο.

εχεις κανει ping με 100 πακέτα στην ip του σέρβερ και πήγαν; μην συγκρίνεις τα 100 πακέτα με τα πόσα λαμβάνεις/στέλνεις όταν παιζεις σε 60αρη σέρβερ είναι πολλαπλάσια των 100

 

επισης το msi ΑΒ σε τι χρόνο το έχεις να κάνει ανανέωση; βάλτο στα 250ms και κοιταξε παλι τα καρέ σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα αυτο ειναι το ευκολο αν με ρωτας πιο πολυ χρονο μου πηρε να μεταφρασω το μορς μηνυμα.

Έβλεπα βίντεο στο youtube. Γραφεις τη φωνή και με app για smartphone το μεταφραζεις.

 

Αλλά με τις κωλολαμπες δεν πιανανε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ εχω ξεχασει κωδικο για το origin και αυτο το mail για επαναφορα δεν λεει να ερθει. Καποια λυση?

*Ειδα και Junk folder

αν αργεί τρομερά πολύ(καμια ώρα)

έχεις κρατήσει κάπου τους backup κωδικούς(6 στο συνολο)που δίνει το origin;

εαν ναι σωθηκες,εαν οχι απλα περιμένεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν αργεί τρομερά πολύ(καμια ώρα)

έχεις κρατήσει κάπου τους backup κωδικούς(6 στο συνολο)που δίνει το origin;

εαν ναι σωθηκες,εαν οχι απλα περιμένεις.

Αν αυτοι οι κωδικοι ηρθαν με μαιλ, μαλλον ναι. Καποιο ειδους chat δεν εχει?

Τωρα ειδα τα μαιλς και λεει οτι αλλαξε το mail Μου σε ενα ρωσικο. λολ

Και αυτο εγινε 6 Μαρτιου και τωρα ο συνδεσμος για να το παρω πισω εληξε. Οτι να'ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτοι οι κωδικοι ηρθαν με μαιλ, μαλλον ναι. Καποιο ειδους chat δεν εχει?

Τωρα ειδα τα μαιλς και λεει οτι αλλαξε το mail Μου σε ενα ρωσικο. λολ

Και αυτο εγινε 6 Μαρτιου και τωρα ο συνδεσμος για να το παρω πισω εληξε. Οτι να'ναι

μαλλον στον βουτήξανε τον λογαριασμό, καλά ξεμπερδέματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον στον βουτήξανε τον λογαριασμό, καλά ξεμπερδέματα.

Δεν μπορουσα να ξενερωσω περισσοτερο. Περα απο αυτο. το EA help advisors για καποιο λογο ειναι offline ενω θα επρεπε να ειναι online εδω και ωρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορουσα να ξενερωσω περισσοτερο. Περα απο αυτο. το EA help advisors για καποιο λογο ειναι offline ενω θα επρεπε να ειναι online εδω και ωρες.

Αν διαβάσεις μερικές σελίδες πιο πριν που ειχα γράψει-βεβαια εμενα ηταν με δικό μου λάθος στον κωδικό- δεν μπορούσα να βρω live chat η κάτι αλλο γιατι τα έχουν σταματήσει.

Μόνο να σε πάρουν πίσω υπάρχει η να πάρεις εσύ τηλέφωνο στο εξωτερικό έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διαβάσεις μερικές σελίδες πιο πριν που ειχα γράψει-βεβαια εμενα ηταν με δικό μου λάθος στον κωδικό- δεν μπορούσα να βρω live chat η κάτι αλλο γιατι τα έχουν σταματήσει.

Μόνο να σε πάρουν πίσω υπάρχει η να πάρεις εσύ τηλέφωνο στο εξωτερικό έχει.

Το λιγοτερο απαραδεκτο αυτο το πραγμα. Να πρεπει να χρεωθω για τα βασικα ενω αλλου τα βρισκεις μια χαρα δωρεαν και οι απαντησεις ειναι πιο αμεσες. Τελεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λιγοτερο απαραδεκτο αυτο το πραγμα. Να πρεπει να χρεωθω για τα βασικα ενω αλλου τα βρισκεις μια χαρα δωρεαν και οι απαντησεις ειναι πιο αμεσες. Τελεια

το ΑΣΤΕΙΟ για να μην πω τιποτα χειρότερο είναι οτι έχει να καλέσεις τουρκία και οχι εμας.

Πραγματικά φιλε μου καλά ξεμπερδέματα,κουράγιο χρειάζεται αν και δεν βλέπω φως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαζω ακρη τωρα μεσω skype. Θα ενημερωσω.

 

οκ το πηρα πισω. Επελεξα την μηνιαια συνδρομη 1,83 ευρω τον μηνα για κλησεις προς ΗΒ, επειδη η ελευθερη επιλογη προυποθετε υπολοιπο στον λογαριασμο ξεκινωντας απο 10 ευρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...