Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σχετικα με το bomber. Oσες φορες το χρησιμοποιησα οι περισσοτεροι απλα κρυβονταν και ετρεχαν συνεχεια. Μονο αν γινεται μαχη στο κεντρο του map (silk road) ριχνεις την διηπειρωτικη  και απλα περιμενεις να δεις τι ζημια θα κανει, αλλη περιπτωση να καταστρεψεις καποιον που εχει καμπερωθει με tank και μαμαει τους απο κατω...

 

Για τα κινούμενα προς μία κατεύθυνση οχήματα εγώ ρίχνω στο πιο επικίνδυνο για μια βάση όχημα πύραυλο cruise και μόλις το πετύχω (70 ζημιά αν θυμάμαι καλά και είναι ακινητοποιημένος για κάποια δευτερόλεπτα) τότε πετάω και τα υπόλοιπους πυραύλους. Δεν γίνεται να ξεφύγει, εκτός και αν με το που ακούσει το βουητό ότι πετάει το bomber, κρυφτεί πίσω από κάποιον βράχο ή λοφίσκο ώστε να μην είναι ορατός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσπαθώ να κατεβάζω το dragons teeth αλλά μου λέει οτι είναι για αυτούς που έχουν το bf4...  :wacko:

 

ps. εννοείτε ότι έχω το παιχνίδι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να κατεβάζω το dragons teeth αλλά μου λέει οτι είναι για αυτούς που έχουν το bf4...  :wacko:

 

ps. εννοείτε ότι έχω το παιχνίδι!!

 

 

 

Όταν πατήσεις download προστίθεται αυτόματα στα DLC και ας μην σου δείχνει ειδοποίηση. Πηγαινε στο παιχνίδι και κάνε δεξί κλίκ->προβολή στοιχείων παιχνιδιού->προσθήκες και μπόνους και μετά λήψη dragons teeth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να το βάλω και εγώ να πάρω το DLC τζάμπα..

 

Γιατί όλοι έχουν θερμικά.. Να θες να κάτσεις με το Barrett στις σκιές και να μην μπορείς!

Υπάρχει τρόπος να "μηδενίσω" την class με τα sniper? Έχω ξεκλειδώσει σχεδόν τα πάντα.. Υπάρχει τρόπος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να το βάλω και εγώ να πάρω το DLC τζάμπα..

 

Γιατί όλοι έχουν θερμικά.. Να θες να κάτσεις με το Barrett στις σκιές και να μην μπορείς!

Υπάρχει τρόπος να "μηδενίσω" την class με τα sniper? Έχω ξεκλειδώσει σχεδόν τα πάντα.. Υπάρχει τρόπος?

Γιατι χωρίς thermal δεν μπορείς να δεις τίποτα.

Προσωπικά το χρησιμοποιώ παντού ειδικά οταν ρίχνω TOW απο το LAV ώστε να "καθαρίζει" το οπτικο πεδίο.

 

για μηδενισμό μόνο ο premium μπορεί να κάνει και αυτό σε όλα του τα στατιστικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι χωρίς thermal δεν μπορείς να δεις τίποτα.

Προσωπικά το χρησιμοποιώ παντού ειδικά οταν ρίχνω TOW απο το LAV ώστε να "καθαρίζει" το οπτικο πεδίο.

 

για μηδενισμό μόνο ο premium μπορεί να κάνει και αυτό σε όλα του τα στατιστικά.

Δεν μ' αφήνουν σε ησυχία... Και αυτό τώρα τελευταία.. Πιο παλιά δεν κυκλοφορούσε το θερμικό πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελάχιστους έχω δει να μην χρησιμοποιουν θερμικό πλέον μιας και μπορείς να δεις τα πάντα.

 

Το αστείο της υπόθεσης είναι που μερικοί το παίζουν ψόφιοι μέσα στα κτηρια,φυτά κλπ για να μην τους δεις :-D. Σε ελάχιστες πίστες οι snipers έχουν το πλεονέκτημα του υψους κλπ,και πλεόν αυτές είναι οι πίστες που δεν κυκλοφορούν πολλά και δυνατά οχήματα(pearl market, operation outbreak, hangar21) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να το βάλω και εγώ να πάρω το DLC τζάμπα..

 

Γιατί όλοι έχουν θερμικά.. Να θες να κάτσεις με το Barrett στις σκιές και να μην μπορείς!

Υπάρχει τρόπος να "μηδενίσω" την class με τα sniper? Έχω ξεκλειδώσει σχεδόν τα πάντα.. Υπάρχει τρόπος?

 

Πάρε το thermal camo, σε μερικές περιπτώσεις θα σε σώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...