Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ένας από τους λόγους που παράτησα το BF4 στο PC... Κάτι τέτοιους γελοίους πρέπει να τους κάνει πέρα η κοινότητα και σίγουρα report αλλά εδώ τους έχουνε και φίλους. Σαν εκείνο τον ξεφτίλα τον powersam...

Γιατι σχεδον ολη η κοινοτητα φοραει μηπως??Και δεν μιλαω για αυτους που παιζουν casual αλλα αυτοι που παιζουν πιο competitive. Btw καποιος εχει ιδιαιτερη εχθρα προς τον powersam ή ειναι η ιδεα μου? Το παιδι ειναι στον πλατουν μας βασικα κ ξερω οτι δεν φοραει τιποτα γιατι οσες φορες εχει βρεθει απεναντι μου τις περισσοτερες φορες ειναι χωμα...Τωρα αν στο παρελθον ειχε κατι δεν μπορω να το ξερω μιας κ ειμαι απο τα πιο καινουργια μελη του πλατουν.

Εγω παντως με αυτους με τα ρεικολια πεισμωνω και το βαζω στοχο να τους ριχνω οποτε μπορω για να τους ξενερωνω...

Και κατι τελευταιο το ρεκοιλ απο μονο του δεν σε κανει καλυτερο παιχτη..ελπιζω να μην μπερδευεστε με το aimbot/wallhack

Ναι το ρεκοιλ σου δινει ενα προβαδισμα εναντι των εχθρων αρκει να ξερεις να παιζεις και να σημαδευεις σωστα αλλιως δωρον αδωρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Η μισή μου ομάδα έπαιζε με cheat" - Greek Battlefield News

 

Όσον αφορά τον powersam, είχε κάνει χρήση cheat σε αυτόν τον αγώνα στο ESL το 2012. Νομίζω ότι είναι καθαρός από τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Η μισή μου ομάδα έπαιζε με cheat" - Greek Battlefield News

 

Όσον αφορά τον powersam, είχε κάνει χρήση cheat σε αυτόν τον αγώνα στο ESL το 2012. Νομίζω ότι είναι καθαρός από τότε.

Αυτα τα αισχη με τα hacks γινονται και στις κονσολες η μονο στα pc;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

"Η μισή μου ομάδα έπαιζε με cheat" - Greek Battlefield News

 

Όσον αφορά τον powersam, είχε κάνει χρήση cheat σε αυτόν τον αγώνα στο ESL το 2012. Νομίζω ότι είναι καθαρός από τότε.

χαχαχαχαχα τί να μας πει ο powersam και η παρέα του...

Άκου είναι καθαρός πια,και δε χαιρόταν τότε..ΑΓΚΟΥ

Ναι του είχαν βάλει το πιστόλι στο κεφάλι και του είπαν,'' θα παίζεις με τα χαξ αλλιώς θα σε σκοτώσουμε..''

Άσε μας ρε powersam,και αυτός ένας τσιτεράκος της σειράς είναι..Που ήξερε καλά τί έκανε,από την αρχή..

Ναι,ΜΟΝΟ 4 μέρες το είχε,τί αθώο παιδάκι..Φρουτόκρεμα θέλει και λίγο πατ πατ πατ στην πλατούλα για να κοιμηθεί ήσυχος ξανά;

----

 

DFk ήθελα καιρό να σας το πω,

με ξέρεις και σε ξέρω,αλλά δε μου αρέσει καθόλου αυτό που έχετε αρχίσει να κάνετε..

Πιο δίκαιο,καθαρό και σωστό από μένα δε θα βρεις,και το ξέρεις ότι έτσι είναι..ίσως μερικές εξαιρέσεις.

Ναι ωραίες οι ιστορίες,και να μαθαίνουν και οι άλλοι που παίζουν μαζί τους,ποιοί είναι.

όμως

Μου θυμίζετε τον Στέφανο Χίο που "ωρύεται και καταδικάζει".. :eek:

Και το Πρώτο Φλέμα και τον Θέμο...με την κιτρινίλα που δημοσιεύει. :eek:

Επειδή τα σπάσατε όλοι στο bf greek community,αυτό το ξέπλυμα και η διοίγηση ιστοριών είναι εμετός και άρρωστο.

Πριν που ήταν μια παρέα το όλο θέμα,δεν υπήρχαν τίποτα από αυτά και όλα ήταν μέλι γάλα.

Οπότε το χαρακτηρίζω δόλιο το εγχείρημα αυτό.

Αυτό το ''ξέπλυμα'' δεν είναι ωραίος τρόπος συμπεριφοράς,ούτε αντίδρασης.

Και επίσης τί θα πει για να διαφυλαχτούν οι παίχτες αλλάζετε τα ονόματα;;Άρα κρύβεται κιάλλους τσίτερς.

Το να αλλάξετε τον Proteas σε Perseas,τί;Όπως και τα άλλα ονόματα;Γιατί να τους προστατεύετε;

 

Σαφώς και δε περιμένω να σταματήσετε την δουλειά που κάνετε,απλώς το σχόλιο μου κάνω,ότι δεν είναι καθόλου ωραία ενέργεια.

Και σαφώς δε στα λέω με επιθετικό ύφος,μπορώ και στο TS σας ή στο δικό μου να κάνουμε την κουβέντα,την ίδια.

 

Και για να κλείσω,όλα αυτά με αποτρέπουν στο να μπω σε κάποια clan ξανά,γιαυτό και 1 χρόνο τώρα,παίζω μόνος μου και έχω αποκοπεί..

και να γυρίσω στο ελληνικό bf community

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτό δε πάμε ποτέ μπροστά ( πέρα από λίγα παιχνίδια ) καλά σαν Ελληνική (BF) κοινότητα, λόγω κάποιων "pros" με τα macros-cheats, τους τσακωμούς και τις μαγκιές του πληκτρολογίου κλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι και η δίκη μας η κοινότητα αλλα και οι ξένοι δεν πανε πίσω σε αυτο το θέμα.Αν δείτε ποσά platoon εχουν διαλυθεί που είχαν 20k/d ratio και 5-6 kills per minute.Απο κατω τους έγραφαν σχόλια οτι ειναι cheaters και αυτοί έλεγαν τη γνωστή παπάρα learn to play.Οποτε ειναι γενικό το κακό και ουτε πρόκειται να διορθωθεί απο αυτα που βλέπουμε.Αντι να καθίσουμε να συζητήσουμε για το παιχνίδι που υποτίθεται οτι μας αρεσει το μονο που κανουμε ειναι να βριζόμαστε στο chat.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι και η δίκη μας η κοινότητα αλλα και οι ξένοι δεν πανε πίσω σε αυτο το θέμα.Αν δείτε ποσά platoon εχουν διαλυθεί που είχαν 20k/d ratio και 5-6 kills per minute.Απο κατω τους έγραφαν σχόλια οτι ειναι cheaters και αυτοί έλεγαν τη γνωστή παπάρα learn to play.Οποτε ειναι γενικό το κακό και ουτε πρόκειται να διορθωθεί απο αυτα που βλέπουμε.Αντι να καθίσουμε να συζητήσουμε για το παιχνίδι που υποτίθεται οτι μας αρεσει το μονο που κανουμε ειναι να βριζόμαστε στο chat.

αυτο δεν αλλαζη απο τοτε που αρχισα να παιζω bf2 2006 και μεχρι τωρα τα ιδια σκ@τα θα υπαρχουν και η E.A δεν κανει τιποτα  !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@xtrmsnpr:

Αρχικά να σου πω ότι δε χρειάζεται να χρησιμοποιείς πληθυντικό, είμαι ο μόνος editor (προς το παρόν) στο Greek Battlefield News.

 

Δε θα κρύψω ότι η αφορμή για να ξεκινήσω να γράφω, ήταν ότι 'τα σπάσαμε στο community' όπως λες. Πάρα ταύτα, αυτά που γράφω έγιναν, είτε αρέσει σε κάποιον είτε όχι.

 

Όποιος θέλει μπορεί να μου καταλογίσει δόλο. Κρίνομαι κι εγώ γι' αυτά που κάνω, όπως όλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα τα αισχη με τα hacks γινονται και στις κονσολες η μονο στα pc;

Φαντάζομαι ότι στις κονσόλες είναι πιο δύσκολο να γίνει. Αλλά hack υπάρχουν παντού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποιος έχει την καλοσύνη,ας μου γράψει τα ονόματα των παικτών που αναφέρονται.

Να ξέρουμε τουλάχιστον ποιος να αποφεύγουμε να μην τονώνεται ο εγωισμός τους.

Katakouzinos εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@xtrmsnpr:

Αρχικά να σου πω ότι δε χρειάζεται να χρησιμοποιείς πληθυντικό, είμαι ο μόνος editor (προς το παρόν) στο Greek Battlefield News.

 

Δε θα κρύψω ότι η αφορμή για να ξεκινήσω να γράφω, ήταν ότι 'τα σπάσαμε στο community' όπως λες. Πάρα ταύτα, αυτά που γράφω έγιναν, είτε αρέσει σε κάποιον είτε όχι.

 

Όποιος θέλει μπορεί να μου καταλογίσει δόλο. Κρίνομαι κι εγώ γι' αυτά που κάνω, όπως όλοι.

νομίζω μιλήσαμε,και τα είπαμε ωραιά στο fb.

Μη νομίζει ο κόσμος ότι μαλώσαμε.

(και με κάνουν πάλι ριπορτ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω μιλήσαμε,και τα είπαμε ωραιά στο fb.

Μη νομίζει ο κόσμος ότι μαλώσαμε.

(και με κάνουν πάλι ριπορτ)

Εγώ σε έκανα ήδη :P

 

Άλλο διαφωνία και άλλο μάλωμα  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι να σου πω χεστηκα ποιος φοραει κατι ή οχι.συνηθως πεισμωνω κ προσπαθω να τον φαω πιο πολυ για προπονηση.Τωρα αμα εχει ανοιξει ο αλλος το aimbot στο φουλ φορα παρτιδα και εισαι instant dead ευτυχως υπαρχει το suav-ucav  και σπαμαρεις απο την βαση.Μπας και σπαστει και βγει απο τον σερβερ.Το βασικο ειναι να γινει ρεπορτ και να μπει καποιος admin να τον bannarei και ολα καλα.

Οσο για το community εγω προσωπικα το περιμενα οτι κατι τετοιο θα γινει καποια στιγμη γιατι οπου λαλουν πολλοι κοκοροι..

Κανονικα το community θα επρεπε να ειχε παρειστικο κλιμα και να γινεται χαβαλες αν με ρωτατε εμενα κ πανω σε αυτο να χτιζανε μια ομαδα βασισμενη στην χημεια κ οχι ποιος παιζει 10 χρονια bf.

Σκοπος ειναι να βρεις καλα ατομα να συνενοηθεις και να γινει σωστο παιχνιδι και οχι pros-cheaters που να το παιζουν dives.

Btw DFK γραψε εδω τα ονοματα αν ποτε τους πετυχω να ξερω με ποιους εχω να κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@icenex:

Καθώς όλο αυτό στηρίζεται μόνο σε μια μαρτυρία (την οποία στηρίζει και 2ο άτομο), την οποία εγώ μπορεί να την πιστεύω, αλλιώς δε θα τη δημοσίευα, αλλά άλλοι μπορεί να ισχυριστούν ότι είναι αποκύημα της φαντασίας, δε μπορώ να δημοσιεύσω nickname.

 

Ελπίζω να καταλαβαίνετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...