Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν αξίζει... δεν θα κάνουν τίποτα και δεν θα μπορούν λογικά και να κάνουν κάτι, δεν έχει να κάνει τόσο με αυτούς αλλά με τον ευρωπαικό πχ σερβερ που συνδέονται κλπ.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οσο περναει ο καιρος ολο και χειροτερα  με την forthnet και απο 17ταχυτητα μετα απο 3 χρονια στα 13,5 με το ιδιο μαρκας ρουτερ και το ping  απο 45-50 στα 70+ 

 

Screenshot_1_3_2016_7_37_12.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο περναει ο καιρος ολο και χειροτερα  με την forthnet και απο 17ταχυτητα μετα απο 3 χρονια στα 13,5 με το ιδιο μαρκας ρουτερ και το ping  απο 45-50 στα 70+ 

 

Screenshot_1_3_2016_7_37_12.jpg

Γενικά έχει προβλήματα η Forthnet. Τα οποία δεν πρόκειται να λυθούν και ποτέ γιατί δεν ασχολούνται. Είμαι κοντά 8 χρόνια στο δίκτυο τους και από 7mbps που ξεκινήσαμε έχω φτάσει στα 3.5 με 4 και όσο πάει και μειώνεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Screenshot_1_3_2016_7_37_12.jpg

@limenikos

 Αυτός ο Athanatus που έχεις σαν friend στο battlelog ή πολύ μεγάλος pro player  :Pείναι ,ή cheater του κερατά.Μόλις τον πέτυχα σε έναν server, και είχε κάνει ένα 130-30 και τον έβριζε όλη η αντίπαλη ομάδα. Faggot τον ανέβαζαν,f@cking cheater τον κατέβαζαν. Ήμασταν στην ίδια ομάδα και δεν μπορώ να σου πω 100% ότι χακάριζε, πάντως το βρισίδι έπεφτε εν χορώ. Αν τυχόν και το φοράει,πες του τουλάχιστον να το κάνει με μέτρο. ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@limenikos

 Αυτός ο Athanatus που έχεις σαν friend στο battlelog ή πολύ μεγάλος pro player  :Pείναι ,ή cheater του κερατά.Μόλις τον πέτυχα σε έναν server, και είχε κάνει ένα 130-30 και τον έβριζε όλη η αντίπαλη ομάδα. Faggot τον ανέβαζαν,f@cking cheater τον κατέβαζαν. Ήμασταν στην ίδια ομάδα και δεν μπορώ να σου πω 100% ότι χακάριζε, πάντως το βρισίδι έπεφτε εν χορώ. Αν τυχόν και το φοράει,πες του τουλάχιστον να το κάνει με μέτρο. ;)

 

macro no recoil δυστυχος ειναι μη αναγνωρισιμο απο την E.A και το εχουν παρα πολυ αφου  ενεργοποιειται μεσα στο game στην κατω δεξια μπαρα και οταν θες το απενεργοποιεις  μπορεις να το καταλαβεις οταν στο καθε κιτ παιχτη εχει καποια συγκεκριμενη επιλογη για το καθε οπλο δες το στο google και θα καταλαβεις !! . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

macro no recoil δυστυχος ειναι μη αναγνωρισιμο απο την E.A και το εχουν παρα πολυ αφου  ενεργοποιειται μεσα στο game στην κατω δεξια μπαρα και οταν θες το απενεργοποιεις  μπορεις να το καταλαβεις οταν στο καθε κιτ παιχτη εχει καποια συγκεκριμενη επιλογη για το καθε οπλο δες το στο google και θα καταλαβεις !! . 

Ναι ρε φίλε αλλά είναι σαν να έχεις τη Μόνικα Μπελούτσι γυμνή στο κρεββάτι,να μη σου κάνει κούκου και να χρησιμοποιείς dildo.....Τράβα παίξε pac man καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας από τους λόγους που παράτησα το BF4 στο PC... Κάτι τέτοιους γελοίους πρέπει να τους κάνει πέρα η κοινότητα και σίγουρα report αλλά εδώ τους έχουνε και φίλους. Σαν εκείνο τον ξεφτίλα τον powersam...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλά ναι, αυτό που τα φοράνε και μετά κάνουν τον ανήξερο, ενώ πέφτουν οι αποδείξεις με βίντεο ή/και screenshots, bans, είναι ιδιαίτερα εκνευριστικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά επειδή προσπαθώ να πείσω έναν gamer φίλε, παλιό καλό CS παίχτη να πάρει το Battlefield 4 αλλά δεν πείθεται αφού παντρεύτηκε κι όλας... αποφάσισα να του το κάνω δώρο! :P

 

Λοιπόν, το βρήκα 7.75 εδώ και πάω να προχωρήσω στην αγορά, και μου βγάζει στο shipping address ότι θα σταλεί στο email μου. Θα γίνει αυτόματα σύνδεση στο email μου (που ήδη έχω αγορασμένο το BF4) ή στο email θα έχει κάποιο code που μπορώ να του στείλω να κάνει redeem στο Origin;

 

Επίσης... στο billing information βάζω "Outside EU" για να γλυτώσω το 23%... δεν θα έχω πρόβλημα με το key ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ναι, αυτό που τα φοράνε και μετά κάνουν τον ανήξερο, ενώ πέφτουν οι αποδείξεις με βίντεο ή/και screenshots, bans, είναι ιδιαίτερα εκνευριστικό.

 

αν εχουν macro δεν μπορεις να τους κανει τιποτα   η E.A και το μονο που μπορεις οπως κανω και γω τρωει ενα report και γραφω τους λογους και οσοι ποιο πολυ τον κανουν REPORT τοσο μπορει και να ιδρωση το αυτι της E.A . και την κανω και παω σε αλλο server για να μην ανεβαζω πιεση  απο τα καντηλια .....τι να κανουμε απο το bf2 ετσι και χειροτερα ειναι καθε χρονο .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...