Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα 60 αν είναι σταθερά χωρίς μεταπτώσεις είναι το ταβάνι σου στο οπτικό αποτέλεσμα. Τι άλλο περιμένεις; Δεν αλλάζει κάτι από 60 και πάνω για τα μάτια σου στη δεδομένη οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γυρω στα 120 μεσο ορο

 

και γω τοσα έχω μ.ο. παρολο που έχω GTX 770, βεβαια τα βλέπω λογω 144ΗΖ οθόνης

 

το Hyper Threading βοηθάει στην Frostbite

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Επιστροφη μετα απο καιρο στο game, κλασικα metro 64αρι, πηδαω τους παντες με L116, με βριζει ολη η αντιπαλη ομαδα , ρωταω τον admin αν θα κανει κατι για αυτο, τρωω perma επειδη ρωτησα, κλεινω το origin και μπαινω xvideos. END

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστροφη μετα απο καιρο στο game, κλασικα metro 64αρι, πηδαω τους παντες με L116, με βριζει ολη η αντιπαλη ομαδα , ρωταω τον admin αν θα κανει κατι για αυτο, τρωω perma επειδη ρωτησα, κλεινω το origin και μπαινω xvideos. END

έχω σταματήσει το παιχνίδι απο τα χριστούγεννα έχοντας περίπου 1300 ώρες και απλά έχω ηρεμήσει σαν άτομο.

απο ενα σημειό και μετά αποκτάς νεύρα :-(

Αντιλαμβάνομαι οτι είναι παιχνίδι και μπαίνεις για να διασκεδάσεις αλλα μερικές φορές απλά ΔΕΝ σε αφήνουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστροφη μετα απο καιρο στο game, κλασικα metro 64αρι, πηδαω τους παντες με L116, με βριζει ολη η αντιπαλη ομαδα , ρωταω τον admin αν θα κανει κατι για αυτο, τρωω perma επειδη ρωτησα, κλεινω το origin και μπαινω xvideos. END

Βασικα γιατι δινεις σημασια εξαρχης σε ιντερνετικες βρισιες? κ ποσο μαλλον κανεις σαν παιδακι που φωναζει την μαμα του-admin να τιμωρησει τα αλλα παιδια που τον πειραζουν.

Τα βλεπω σε διαφορους σερβερ να γινονται αυτα και πολλοι κανουν σαν μικρα παιδια φωναξε τον admin με εβρισε...Ο μονος λογος για εμενα που πρεπει να υπαρχει ο admin ειναι να ριχνει ban σε οποιον χαλαει το παιχνιδι ειτε με cheat ειτε παραβιαζοντας κανονες του σερβερ οσον αφορα το gameplay πχ glitch κτλ.

Δεν θελω να σε κρινω η κατι την αποψη μου λεω..απλα αν σε ενοχλει το chat κλειστο να μην βλεπεις τι γραφουν κ παιξε χωρις να χαλας την διαθεση σου.Παιζει να εφαγες για αυτο ban εκτος αν ειχε καποιο κανονα ο σερβερ που δεν ηξερες κ ολοι σε βριζανε να σταματησεις και τελικα σε σταματησε ο admin.Η πολυ απλα επεσες σε μαλακα admin δεν ημουν παρον στο γεγονος απλα λεω ολες τις περιπτωσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε το να κλείνω το chat δεν είναι λύση. Το chat το χρησιμοποιώ παρα πολύ κατα την διάρκεια των round. Εγω ρώτησα τον admin επειδή οι κανόνες του σερβερ ήταν να μην υπάρχουν βρισιές μεταξύ παικτών κλπ κλπ. Επειδή όταν δεν τηρούνται γαμιεται το παιχνίδι. Η ερώτηση προς τον admin ηταν αν θα κανει κατι για αυτούς που με βρίζουν ( και βριζου γενικά) αλλα και αυτούς που μιλούσαν αλλες γλώσσες εκτος αγγλικών ( και γερμανικων) χωρίς να υπάρχει αλλος που να τις μιλάει. Προφανώς ο admin ηταν 15 χρόνων ( οπως στο 70% ολων των σερβερ) και ηθελε να κανει τον μαγκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Σκέφτομαι να αγοράσω το παιχνίδι τι λέτε αξίζει; Έπαιζα πριν χρόνια πολύ call 5 αλλά από τότε έχουν αλλάξει πάρα πολύ το παιχνίδι και τώρα σκέφτομαι ότι το battlefield είναι καλύτερη επιλογή. Εσείς τι λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σκοπεύεις να παίζεις πολλές ώρες καλύτερα να αγοράσεις και το Premium μαζί που έχει 20 μαπς και νεα οπλα αν θυμαμαι καλά.

Premium Edition - είναι το βασικό game μαζί με όλα τα DLC

Premium (membership) - όλα τα DLC

Φυσικά και πωλούνται μεμονομένα τα DLC, αλλά δεν αξίζουν να τα αγοράσεις ένα ενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση. Άρα από τα παιχνίδια τέτοιου τύπου πιστεύεις και συ οτι το battlefield αξίζει περισσότερο. Να το πάρω από origin;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Σκέφτομαι να αγοράσω το παιχνίδι τι λέτε αξίζει; Έπαιζα πριν χρόνια πολύ call 5 αλλά από τότε έχουν αλλάξει πάρα πολύ το παιχνίδι και τώρα σκέφτομαι ότι το battlefield είναι καλύτερη επιλογή. Εσείς τι λέτε;

Φιλε καπως ετσι ημουν και εγω. Επαιζα το modern warface μετα ολα τα αλλα δεν μου αρεσαν, και το γυρισα στο Battlefield . Για μενα σιγουρα η καλυτερη αγορα game, το ειχα παρει 15ε και ακομα ασχολoyμαι με το BF.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...