Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά, μην κατεβάσεις τα dlc για αρχή (ή μην τα κατεβάσεις όλα, δες ποιά σου αρέσουν και κατέβασε τα).

 

Ποιά έκδοση πήρες παιχνιδιού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι, θα μπορείς κανονικά, απλά δεν εμπεριέχονται τα dlc (δηλαδή έξτρα πίστες) αλλά δεν έγινε τίποτα. 'Εχουν αρκετό κόσμο (βασικά μάλλον τον περισσότερο κόσμο) οι βασικόι χάρτες του παιχνιδιού.

 

Aυτή πήρες ε? https://www.skroutz.gr/s/3077898/Battlefield-4-PC.html?from=catspan

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς το παρων ναι.δεν θα εχω χωρο για updates μου εμεινα 14 γβ

 

Όταν το βάλεις και παίξεις, ενημέρωσε πώς σου έπαιξε με τα γραφικά του επεξεργαστή και σε τί ρυθμίσεις, ανάλυση, με τί καρέ κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχει κάποιος την standart edition του παιχνιδιού, τη zavod νύχτα, την dragon valley 15 κλπ τις παίρνει και αυτός ή χρειάζεται η premium έκδοση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχει κάποιος την standart edition του παιχνιδιού, τη zavod νύχτα, την dragon valley 15 κλπ τις παίρνει και αυτός ή χρειάζεται η premium έκδοση?

Απο οσο γνωριζω αυτες οι πιστες ειναι τσαμπα για την απλη εκδοση...ουσιαστικα ειναι η zavod νυχτα, η operation outbreak και η dragon valley.Το premium ειναι για τα 5 dlc του παιχνιδιου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ο φίλος μου ο jack μάλλον ναρκωτικά είχε πάρει για να το φτιάξει το βίντεο αυτό :D :P


εε τι θα γίνει με το κουμπί μου;

δε το πατάω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...